Czym są i jak działają kosmetyki marki Sesderma?

Uroda

Kosmetyki marki Sesderma to wysokiej klasy produkty z gatunku dermokosmetyków. Przeznaczone są do pielęgnacji każdego rodzaju cery, a dzięki wysokiemu stężeniu składników aktywnych mogą być stosowane do rozwiązywania wielu różnych problemów skórnych. Mają właściwości antyoksydacyjne, a więc spowalniają działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry.

Co to są dermokosmetyki?

Dermokosmetyki to produkty nazywane także „kosmetykami z apteki”, gdyż o wiele bardziej przypominają leki niż produkty drogeryjne. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na ich skład. Zawierają wysokie stężenie składników aktywnych, których działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Do produkcji dermokosmetyków stosuje się metody właściwe wytwarzaniu produktów medycznych. W swoim składzie nie zawierają konserwantów ani substancji zapachowych, które najczęściej mogą powodować podrażnienia i reakcje uczuleniowe. Są hipoalergiczne i mogą być stosowane nawet u dzieci i posiadaczy wrażliwej skóry. Ich bezpieczeństwo oraz skuteczność powodują, że kosmetyki Sesderma są często wybierane przez posiadaczki cery dojrzałej lub problematycznej.

Charakterystyka linii Hidraderm TRX

Linia kosmetyków Hidraderm TRX opiera się na kilku formach kwasu hialuronowego oraz traneksamowego. Jej działanie polega na rozjaśnianiu skóry, wyrównaniu jej kolorytu oraz redukcji przebarwień. Wzmacnia cerę, działając antyoksydacyjnie, czyli przeciwdziałając wolnym rodnikom, wpływającym na procesy starzenia. Istotą kosmetyków Sesderma jest wykorzystywanie innowacyjnych składników, np. kwasu traneksamowego. Wpływa on nie tylko na rozjaśnienie skóry, ale przede wszystkim łagodzi stany zapalne i alergiczne. Dermokosmetyki z linii Hidraderm TRX mogą być stosowane niezależnie od typu skóry, ale doskonale sprawdzą się w pielęgnacji cery z trądzikiem różowatym, gdyż wyciszają pokrzywkę.

Charakterystyka linii C-VIT

Linia kosmetyków C-VIT przeznaczona jest przede wszystkim dla cery dojrzałej, wymagającej rozświetlenia. Produkty zawierają 3-O-etylowy kwas askorbinowy, czyli najstabilniejszą formę witaminy C, będącej doskonałym przeciwutleniaczem. Nazywana jest także witaminą młodości, gdyż stymuluje ona produkcję kolagenu i przywraca skórze elastyczność. Kosmetyki Sesderma wykorzystują nanotechnologię, co oznacza, że wnikają w głębsze warstwy skóry niż produkty drogeryjne.

Lost Password