Idealny makijaż przez cały dzień – L’Oreal Infallible 24h

Uroda

Podkład do twarzy to najważniejszy kosmetyk, którego potrzebujemy do wykonania makijażu. Dlatego tak ważny jest jego wybór. Niestety, często kosmetyki jakie testujemy nie spełniają naszych oczekiwań. Odpowiedni podkład matujący powinien perfekcyjnie dopasowywać się do koloru naszej skóry, zachowywać trwałość przez cały dzień, zapobiegać błyszczeniu się skóry i dobrze rozprowadzać na twarzy. W odpowiedzi na wysokie potrzeby kobiet, eksperci z L’Oreal Paris opracowali podkład, który spełnia wszystkie stawiane mu wymagania. Przedstawiamy podkład, dzięki któremu wykonamy idealny makijaż, czyli L’Oreal Infallible 24h!

Wyjątkowa skuteczność L’Oreal Paris, Infallible 24h

L’Oreal Paris, Infallible 24h, to podkład opracowany z myślą o potrzebach współczesnych kobiet, którym zależy na perfekcyjnym wyglądzie i idealnym makijażu przez cały dzień. Podkład Infallible 24h odznacza się wyjątkową trwałością – aż do 24 h utrzymywania się na twarzy. Dzięki niemu możemy zapomnieć o ciągłych poprawkach, zerkaniu w lusterko, wątpliwościach, czy nasz makijaż nie uległ zmyciu. L’Oreal Paris, Infallible 24h jest odporny na ścieranie, idealnie matuje skórę, zapobiegając jej nadmiernemu błyszczeniu się. Dzięki zawartości wyjątkowo intensywnych pigmentów, idealnie wyrównuje koloryt skóry, nie powodując przy tym efektu maski. L’Oreal Paris, Infallible 24h to nie tylko podkład matujący, to także wyjątkowa formuła pielęgnacyjna, dzięki zawartości drogocennego kwasu hialuronowego w składzie. Podkład z kwasem hialuronowym zapewni naszej skórze optymalny poziom nawilżenia, dlatego L’Oreal Paris, Infallible 24h idealnie sprawdzi się także jako podkład do cery suchej. Dostępny jest w wielu wariantach odcieni, dzięki czemu mamy pewność, że dobierzemy właściwy kolor dla swojej cery.

Makijaż – krok po kroku

Zapewne wiele razy zastanawiałyśmy się, jak zrobić makijaż, który utrzyma się naszej twarzy aż do wieczora. Z podkładem od L’ Oreal Paris, Infallible 24h wykonanie idealnego makijażu to drobnostka. Oto kilka wskazówek dla perfekcyjnego makijażu.

Krok 1. Nawilżenie skóry

Zanim przystąpimy do właściwego makijażu twarzy, musimy pamiętać o jej pielęgnacji. W tym celu koniecznie wsmarujmy cienką warstwę kremu nawilżającego (o lekkiej formule) i poczekajmy do jego wchłonięcia się.

Krok 2. Korektor na niedoskonałości

Gdy już nasza twarz jest nawilżona, możemy zacząć tuszować pierwsze niedoskonałości. W tym etapie działamy punktowo. Nakładamy korektor pod oczy, żeby przykryć cienie. Wykonujemy ruchy od wewnętrznego kącika oka. Twarz natychmiast wyda nam się bardziej wypoczęta. Korektor punktowy nakładamy także na zmiany na skórze, krostki, popękane naczynka, drobne przebarwienia, blizny.

Krok 3. Pora na L’Oreal Paris, Infallible 24h

Teraz następuje kluczowa część naszego makijażu, czyli nałożenie podkładu od L’Oreal Paris, Infallible 24h. W jego idealnym, równomiernym rozprowadzeniu po twarzy pomoże nam specjalny pędzel lub gąbka. Dobrze nałożony podkład dopasuje się do kolorytu skóry, nie pozostawi żadnych smug. Dla efektu zdecydowanego utrwalenia, po wyschnięciu podkładu możemy nałożyć na twarz sypki puder transparentny. Blasku i uroku naszej cerze doda również odrobina różu na policzkach. Teraz musimy już tylko nałożyć ulubiony cień do powiek, tusz, pomadkę do ust i możemy cieszyć się pięknym makijażem przez cały dzień!

Dzięki L’Oreal Paris, Infallible 24h będziemy cieszyć się nieskazitelnym wyglądem skóry przez wiele godzin. Możemy zapomnieć o błyszczeniu się twarzy w ciągu dnia i ścierającym się makijażu. L’Oreal Paris Infallible 24h to zupełnie nowa jakość kosmetyków do twarzy. Przekonaj się sama o skuteczności produktów od L’Oreal Paris.

Lost Password