Kombajny kosmetyczne u producenta sprzętu

Uroda

Rozwój techniki podąża na przód a my razem z nim. Dobrze przygotowane stanowisko to podstawa przy ingerencji w naturę. Nasze produkty to jak najlepsza droga do bezpieczeństwa podczas zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych.

Pasja medycyną estetyczną

Rozwój techniki podąża na przód a my razem z nim. Dobrze przygotowane stanowisko to podstawa przy ingerencji w naturę. Nasze produkty to jak najlepsza droga do bezpieczeństwa podczas zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych.

Dbamy o skórę naszych klientów przed, w trakcie jak i po wizycie. Cały czas unowocześniamy się aby medycyna estetyczna była coraz bardziej komfortowa. Wszystkie nasze urządzenia są bezpieczne dla zdrowia.

Kosmetyki Medika

Skóra będąc naturalną barierą naszego ciała przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, zasługuje na szczególną uwagę przy doborze terapii ingerującej w jej tkankę. Profesjonalne, jednorazowe igły Mesorelle  idealnie pasujące do kombajnów Medika to najlepszy wyrób na rynku.

Posiadają najmniejszą średnicę dzięki, której można precyzyjne dawkować substancje wprowadzane od skórę. Kolejną zaletą ich niewielkiego rozmiaru jest zmniejszenie ryzyka pozostawienia pozabiegowych blizn do minimum.

Jednorazowe strzykawki to najlepsza gwarancja sterylności i jakości wykonywanego zabiegu. Bezpieczeństwo naszych konsumentów to dla nas wartość priorytetowa.

Kombajny kosmetyczne PREMIUM

Pragniemy Państwu przedstawić nowoczesne urządzenia medyczne przystosowane dla zdrowia i naturalnego piękna ciała i twarzy. Używane w kosmetologii jak i medycynie estetycznej do niwelowania oraz leczenia problemów zdrowotnych i skórnych. Kombajny kosmetyczne Premium i Basic to przełomy od Polskiej marki Medika.

Obecność naszych urządzeń w salonach medycyny estetycznej jak i kosmetycznych są gwarancją wysokiej jakości usług. Ponieważ wiemy, że każda skóra jet inna i wyjątkowa, kombajny kosmetyczne producent są dostosowane do wykonywania szerokiej gamy zabiegów.

Jedno urządzenie pozwala dostosować czynności na cerze, adekwatnie do potrzeb pacjenta. Funkcja diagnostyczna pozwala na dokładną analizę skóry twarzy i ciała dla rozpoznania jej stanu. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie ustalić plan pielęgnacyjny.

Urządzenia do karboksyterapii

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Zabieg, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać, polega na śródskórnej lub podskórnej, precyzyjnej aplikacji kontrolowanych dawek medycznego gazu czystego drogą iniekcji (wkłucia). Zabieg ten działa na wiele skutków życia codziennego, które odbijają się na naszej skórze. Są to między innymi: wypadanie włosów, celulit, rozstępy czy lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa.

Dostępne są u nas, w tym zakresie urządzenia takie jak: filtry do karboksyterapii Medika, kombajn do karboksyterapii czy też wężyk do karboksyterapii Medika. Każde z tych urządzeń, przed wprowadzeniem na rynek zostało dokładnie przebadane w kierunku dermatologicznym.

Urządzenia Plasma

Dzięki niemu możliwy jest niesamowity zabieg na skórę. Ma za zadanie wygładzić nasza skórę, dodać jej blasku i wrażenia photoshopa. Plazma działa na uszkodzone tkanki pacjenta zmieniając wierzchnią warstwę naskórka w gaz. Co więcej zabieg ten jest bezinwazyjny!

Urządzenie Plasma ARC wraz z elektrodą Plasma Medika to zestaw, który pozbędzie się z naszej skóry wszelkich naczyniaków, brodawek, kurzajek i zrogowaceń.

Lasery diodowe do depilacji

Gładka skóra na długi czas jest marzeniem prawie każdej kobiety. Dlatego też nasze lasery diodowe to kompletny przełom w usuwaniu zbędnego owłosienia. Światło lasera dosłownie pozbywa się włosków z ciała. W niektórych urządzeniach kosmetycznych Medika zastosowano innowacyjne rozwiązania w postaci połączenia trzech różnych długości fal, co pozwala jeszcze skuteczniej eliminować włosy w różnych fazach wzrostu.

Dostępne urządzenia od marki Medika, w zakresie depilacji laserami diodowymi to: Trio Laser SRD 755nm; Laser diodowy 808 SLD; Laser V-Light.

Lipolaser -Urządzenia

Lipolaser DUO stworzony został do redukcji tkanki tłuszczowej. Pozwala na skuteczne modelowanie sylwetki. W przypadku tego zabiegu technologia wchodzi na wyższy poziom.

Lipolaser DUO wykorzystuje promieniowanie laserowe o niskiej intensywności, które nie powoduje zbytniego nagrzewania skóry. Nowatorskie zastosowanie wiązki laserowej, która przenika do komórek tłuszczowych powodując biochemiczne reakcje enzymatyczne.

Lipolaser DUO to Polski sprzęt medyczny, to właśnie ten fakt procentuje o skuteczności tej bezinwazyjnej metody, która w kosmetologii nazywana jest liposukcją niechirurgiczną. To urządzenie bezpiecznie pozbywa nas nadmiarowych centymetrów w obwodzie a także celulitu! Gdyby nie ta nowatorska metoda opracowana przez zespół Medika, jeszcze długo nie byłoby to możliwe.

Lost Password