L’Oreal – koloryzacja bez amoniaku z farbami do włosów Inoa

Uroda

Na farbowanie włosów decyduje się dziś większość kobiet. To doskonały sposób na podkreślenie swojej fryzury oraz, co najistotniejsze, ukrycie siwych włosów. Ważne jednak, aby ten zabieg nie działał destrukcyjnie na nasze kosmyki, dlatego warto stosować farby, takie jak Inoa od L’Oreal. Koloryzacja bez amoniaku jest bezpieczna i zapewnia precyzyjne pokrycie włosów.

L’Oreal – koloryzacja bez amoniaku

Farbowanie włosów jest dziś bardzo popularne. Kobiety decydują się na nie nie tylko, kiedy chcą zatuszować siwe włosy, ale także w zależności od mody czy własnych upodobań. Blondynki zostają brunetkami, brunetki blondynkami i nic w tym dziwnego. Koloryzacja włosów jest jednak zabiegiem chemicznym, który może negatywnie wpłynąć na strukturę naszych kosmyków. Do niedawna wszystkie farby posiadały w swoim składzie amoniak, który ingeruje w strukturę włosów (odchyla łuski włosa i pozwala pigmentowi dostać się do środka). Dziś mamy możliwość skorzystania z dużo bezpieczniejszej dla włosów oraz skóry głowy koloryzacji bez amoniaku. Swoją propozycję ma dla nas marka L’Oreal Professionnel, a są nią nowoczesne farby do włosów Inoa.

Poznaj farbę do włosów Inoa

Inoa to trwała farba do włosów bez zawartości amoniaku. Została stworzona dzięki zaawansowanej technologii olejowej. Nieinwazyjne składniki zapewniają utrzymanie włosów w dobrej kondycji oraz nie wpływają drażniąco na skórę głowy.

Zalety Inoa – koloryzacji bez amoniaku:

 • bezpieczna dla włosów i skóry głowy,
 • krem koloryzujący jest bezzapachowy,
 • zapewnia precyzyjny efekt kolorystyczny,
 • pokrywa do 100% siwych włosów,
 • intensywny odcień do 6 tygodni,
 • włosy po koloryzacji są miękkie i pełne blasku,
 • bogata paleta kolorów,
 • farba bez amoniaku nie uczula.

Jak działa amoniak w farbie do włosów?

Amoniak to substancja chemiczna, która rozchyla łuski włosa (jego naturalną ochronę), aby następnie umożliwić wprowadzenie nowego pigmentu z farby. Niestety ma on wiele negatywnych skutków dla naszych włosów. Powoduje, że stają się przesuszone, skłonne do zniszczeń i łamliwe. Niestety częste farbowania wpływają niekorzystnie na wygląd naszej fryzury.

Inoa – znajdź swoją idealną farbę do włosów

 • Inoa Moachas

Farba pozwala uzyskać na włosach nowoczesny efekt Bronde – to naturalny kolor, który łączy w sobie różne odcienie brązu z odcieniami blondu. Fryzjerzy podkreślają, że to doskonała opcja dla blondynek, które chcą wpleść we włosy odrobinę brązu oraz szatynek marzących o blondzie. Pamiętajmy, że jeśli zależy nam na doskonałym efekcie Bronde, to najlepiej zdecydować się na koloryzację w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

 • Inoa Supreme

To pierwsza koloryzacja, której odcienie zostały dobrane tak, aby jak najlepiej komponowały się z cerą dojrzałą. Farba zapewnia 100% pokrycie siwych włosów.

 • Inoa Gold Fundamentals

Paleta farb tworzy złociste odcienie blondu, które są pełne ciepłych refleksów.

 • Inoa Carmilane

To farba do włosów posiadająca w swojej palecie intensywne, głębokie i jasne odcienie czerwieni.

 • Inoa Blond Resist

Paleta farb pozwala uzyskać idealne odcienie blondu bez powstawania żółtych refleksów. Włosy mogą być rozjaśnione nawet o 3 tony.

Jak dbać o farbowane włosy?

Farbowanie włosów to dziś norma, ale jeśli się na nie decydujemy nie zapominajmy o odpowiedniej pielęgnacji naszych kosmyków. Jeśli chcemy na długo zachować intensywność koloru, to stosujmy szampony, odżywki i maski dedykowane włosom koloryzowanym. Produkty te sprawiają, że farba nie wypłukuje się tak szybko oraz zapewniają fryzurze pielęgnację poprzez dostarczenie składników nawilżających i odżywczych.

Jeśli marzysz o pięknym efekcie koloryzacyjnym i zachowaniu zdrowych włosów, to zdecyduj się na produkty od L’Oreal – koloryzację bez amoniaku z farbami Inoa.

Lost Password