Mleczko pszczele jako rewelacyjny sposób na płodność

Zdrowie

Wiele par zmaga się z problemami w zajściu w ciążę. Szukanie rozwiązania najpierw należałoby zacząć od diagnozy, jednak nie zawsze jest ona prosta. Tymczasem wielokrotnie wszystko jest kwestią samej w sobie płodności, która może być zaburzona z wielu powodów. Dlatego tak ważne jest nie tylko regularne badanie oraz szukanie przyczyn fizjologicznych, ale także specjalna dieta oraz specyfiki, które mogą na nią wpłynąć. Jednym z tego typu specyfików jest mleczko pszczele. Czy rzeczywiście działa?

Czym jest mleczko pszczele?

Specyfik ten określany jest eliksirem młodości i witalności. Jest to wydzielina gruczołów gardzielowych pszczół robotnic. Co ważne, stosowanie tego mleczka wspomaga zarówno męską, jak i damską płodność, dzięki czemu może działać kompleksowo i dwutorowo.  Likwiduje problemy z zajściem w ciąże u obojga rodziców, co sprawia, że jest skuteczniejsze.

Jak to działa?

Mleczko pszczele współdziała z układem hormonalnym człowieka. U mężczyzn wpływa na wydzielanie testosteronu. U kobiet zwiększa ilość hormonów luteizujących we krwi. To właśnie one są odpowiedzialne za wspomaganie owulacji. Ważnym działaniem jest także dostarczanie organizmowi witamin. Są to między innymi witaminy z grupy A, B, C, E, D, H, K czy P. Wśród minerałów mleczko zawiera choćby wapń, żelazo czy – tak potrzebny w trakcie ciąży i w okresie przed nią – fosfor. Co ważne, mleczko pszczele daje także specjalną ochronę, gdyż dostarcza organizmowi kwasu hydroksydekanowego, który jest ważny w walce z patogenami.

Mleczko pszczele ma wiele ciekawych zastosowań. Jednym z nich niewątpliwie jest wzmacnianie płodności. O niej więcej przeczytasz na stronie Plodnosc.pl. Znajdują się tam różne informacje, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej odnośnie samego procesu zachodzenia w ciążę, owulacji oraz sposobów jak sobie radzić z brakiem libido, witalności i płodności.

Lost Password