Odpoczynek w spa

Uroda

Idealny weekend to taki, w którym przede wszystkim Twoje ciało i umysł odpoczną po trudach tygodniowych zmagań. Nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną oraz w jakim jesteś wieku – pobyt w spa małopolska jest właśnie dla Ciebie. Zadbamy o to abyś w trakcie korzystania z naszych usług poczuł się wyjątkowo zrelaksowany i wypoczęty.

Spa – miejsce regeneracji sił witalnych

Masaże, klimatyczne sale z wydzielającymi przyjemny aromat świecami oraz z delikatną muzyką w tle sprawią, że odpłyniesz. Twoje ciało i twarz zregeneruje się, a Ty odzyskasz siły witalne. Pobyt w spa małopolska smakuje dużo lepiej, gdy spędzasz go z bliskimi Ci osobami. To również dobry pomysł na romantyczną randkę. Wspólne kąpiele, masaże z kieliszkiem wina sprawią, że wraz ze swoim parterem poczujecie się wspaniale. To także dobre miejsce na wypad ze znajomymi, czy na zorganizowanie wieczoru panieńskiego. Dołożymy starań, aby zorganizowany przez nas wieczór panieński był niezapomniany, a przyszła panna młoda zapomniała o stresie związanym z organizacją wesela. Dodatkowo w naszej ofercie mamy szereg zabiegów na twarz, włosy i ciało. Mają one właściwości stymulujące i ujędrniające. U nas z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wykwalifikowany personel

Doświadczona i stale podnosząca swoją wiedzę w trakcie licznie organizowanych szkoleń obsługa spa, to nasza duma. Z chwilą przekroczenia progu spa małopolska, nasz personel zrobi wszystko, aby czuli się Państwo komfortowo i przyjemnie. Z chęcią rozwieje wszystkie Państwa wątpliwości, zwłaszcza te dotyczące zabiegów. Wyjaśni na czym polega kuracja, czemu służy, a także doradzi czy jest odpowiednia dla danej osoby. Pobyt w spa małopolska jest dobrym pomysłem zarówno na dłuższy urlop jak i na weekend. Na pewno nie będziesz się nudził. Ilość zabiegów z których możesz skorzystać jest naprawdę szeroka. Podczas dłuższej wizyty w sposób kompleksowy możemy się Tobą zająć i zagwarantować Ci maksimum relaksu.

Lost Password