Olejki w leczeniu kataru u dzieci

Dziecko

Olejki eteryczne, to naturalne produkty, które w pełni łagodnie radzą sobie z oznakami infekcji i przeziębienia u dzieci. Olejki świetnie sprawdzają się kiedy dziecko boryka się z katarem, działają bakteriobójczo, koją oraz znakomicie łagodzą objawy choroby.

Skuteczny sposób na zapchany dziecięcy nosek

Katar towarzyszy wielu chorobom, a u dzieci jest on szczególnie uciążliwy. Nie potrafią one samodzielnie oczyścić górnych dróg oddechowych, a także nie lubią zabiegów oczyszczania nosa, które starają się przeprowadzić dorośli. Z kolei niedrożny nos jest przyczyną złego samopoczucia, a także sprawia trudność z zasypianiu. Dziecko jest niespokojne, płaczliwe, dlatego warto działać z wykorzystaniem naturalnych sposobów.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na katar jest olejek eteryczny Olbasa, który szybko i łagodnie leczy objawy przeziębienia, a zwłaszcza zwalcza katar. To właśnie olejki sprawdzą się w leczeniu górnych dróg oddechowych, czy też przekrwienia błon śluzowych.

W jaki sposób używać olejki eteryczne Olbasa w czasie przeziębienia?

Jest kilka sposobów aby skutecznie użyć olejków eterycznych. Mogą być one stosowane zarówno w postaci wyciągu z jednego owocu, bądź też stosować je można w postaci mieszanek. Oczywiście można ich również używać na wielorakie sposoby. Do najpopularniejszych należą:

  • Bezpośrednio na skórę
  • W postaci inhalacji
  • Jaki sztyft do nosa
  • Jako dodatek do kąpieli
  • W postaci plastrów

Dlaczego warto zastosować olejki eteryczne Olbasa?

Olejki eteryczne Olbasa, to skuteczny sposób na walkę z przeziębieniem i katarem, zwłaszcza wśród dzieci. Naturalny lek na katar wykazuje działanie bakteriobójcze, stymulują organizm i pozwalają szybciej uporać się z katarem. To wygodny sposób leczenia, zarówno dla rodziców jak i dla dzieci.

Najwygodniejszą formą dla dzieci są plastry nasączone w olejku. Działają one przez całą noc, udrażniają noc, zapewniają spokojny, niczym nie przerywany sen. Wystarczy nakleić plaster na piżamkę dziecka, bądź pościel.

Olejki wykazują dużo naturalnych właściwości leczniczych. Nie tylko potrafią zwalczyć przeziębienie, ale również wzmacniają cały system odpornościowy. Są skuteczną formą leczenia, która nie ma żadnych efektów ubocznych.

Lost Password