Ośrodek wczasowy w Jantarze

Fitness

Jantar to niewielka, nadmorska miejscowość, w której można spędzić urlop z dala od tłoku i zgiełku. Ośrodek wczasowy w Jantarze zapewnia spokój i ciszę, jakiej nie doświadczy się w wielu innych miejscowościach nad Bałtykiem. Urokliwe otoczenie sprawia, że to właśnie tam warto spędzić nadchodzące wakacje lub krótki urlop poza sezonem.

Co czeka na turystów w Jantarze?

Jantar to miejscowość, która nastawiła się na turystykę, jednak wciąż wyróżnia się na tle innych miejscowości nad Morzem Bałtyckim. Jest znacznie cichsza, wolna od klubów nocnych i dyskotek oraz hałaśliwych barów. Ośrodek wczasowy w Jantarze jest dzięki temu miejscem, w którym znakomicie czują się osoby szukające wytchnienia. Miło spędzają w nim czas rodziny z dziećmi, emeryci, a także młode osoby, chcące oderwać się od wielkomiejskiego życia i wszechobecnego pędu.

Baza noclegowa w Jantarze jest rozwinięta, podobnie jak zaplecze gastronomiczne. Na przyjezdnych czeka kąpielisko morskie, strzeżone przez ratowników WOPR, a sama miejscowość kusi spacerowiczów, którzy mogą oddawać się długim przechadzkom po liściasto-iglastych lasach. W Jantarze znajduje się kryta pływalnia, z której można korzystać w czasie niepogody, mini zoo, stadnina koni ze szkółką jeździecką, a także staw rybny prowadzony przez Polski Związek Wędkarstwa. Dzięki temu niemalże każdy turysta znajdzie atrakcje dla siebie i przyjemnie spędzi urlop w cichej miejscowości nad Bałtykiem.

Co zwiedzić w Jantarze?

W Jantarze wypoczywa się z dala od zgiełku i tłumu turystów, dlatego by zwiedzić największe atrakcje nad Bałtykiem trzeba wybrać się nieco dalej. Dobrym pomysłem jest wycieczka do Gdańska, Malborka, Grudziądza i Sztumu. W każdym z miast zobaczy się słynne zabytki, a gdy będzie się chciało wypocząć w ciszy, ośrodek wczasowy w Jantarze z pewnością ją zagwarantuje. Jednocześnie ośrodek zadba o wszystkie udogodnienia dla gości, dzięki czemu dobrze będzie się w nim czuć każdy gość.

Jantar zaprasza przez cały rok – ośrodek wypoczynkowy czeka na gości

Jantar to inaczej bursztyn, czyli złoto Bałtyku. To określenie dokładnie opisuje zalety miejscowości o tej samej nazwie. Dziś Jantar to jedna z niewielu miejscowości na polskim wybrzeżu, w których wciąż można odnaleźć spokój. Wystarczy kilka dni w ośrodku wypoczynkowym w Jantarze, by zregenerować siły i pozbyć się stresu nagromadzonego w pracy lub domu. Tylko tam spędzi się tak przyjemnie czas, korzystając jednocześnie z dobroczynnego wpływu morskiego klimatu i wysokiej zawartości jodu w powietrzu.

Więcej na http://klinika-medyk.pl/baza-hotelowa/

Lost Password