Piękna, rozświetlona skóra jesienią? To możliwe dzięki holistycznej terapii aminokwasowej.

Uroda

Nawet gdy za oknem robi się szaro, Ty nadal możesz zachować swój glow! Jesień to czas, kiedy nasza skóra często traci blask, szarzeje, zmaga się z przesuszeniem i pojawiającymi się zmarszczkami. Holistyczne podejście do pielęgnacji pomaga zachować nie tylko letni blask, ale też młodość na długie lata. Pielęgnacja skóry musi być kompleksowa, a to oznacza dbanie o siebie nie tylko od zewnątrz, lecz także od wewnątrz. W tym celu warto wybrać produkty z aminokwasami. Jakie? Zapytaliśmy o to lekarzy medycyny estetycznej.

Cofnij czas bezpiecznie!

Zarówno tworząc Centrum DERMIDEA, jak i w codziennej pracy kieruję się dewizą „Cofnij czas.. bezpiecznie”. Oznacza to, że swoim pacjentom polecam i wykonuję wyłącznie procedury oparte na badaniach naukowych i o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Takim zabiegiem jest właśnie Sunekos, który w naturalny sposób przyczynia się do bioregeneracji skóry poprzez jej stymulację do tworzenia kolagenu i elastyny. Ze względu na wyjątkową czystość i delikatność preparat może być aplikowany nie tylko na całą twarz, ale również na najbardziej problematyczne obszary twarzy, jakimi są okolice oczu i powieki. Doskonale sprawdza się w zagęszczaniu i ujędrnianiu skóry, wygładzaniu zmarszczek mocnym nawilżaniu i rozświetlaniu skóry twarzy, a jego uzupełnieniem, które wzmacnia i utrwala efekty zabiegu jest suplementacja Nutrakos, bazująca na tym samym składzie aminokwasów co Sunekos – mówi lek. med. Małgorzata Żyra, specjalista medycyny estetycznej i laseroterapii założycielka Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermidea.

Zniweluj zmarszczki i blizny

Preparaty Sunekos cenię za wielokierunkowe działanie, dzięki któremu jestem w stanie poprawić jakość skóry pacjentom z różnymi potrzebami. Sunekos 200 wykorzystuje począwszy od profilaktyki przeciwstarzeniowej, poprzez odmładzanie wyjątkowo delikatnej okolicy oka usuwając tzw. kurze łapki oraz cienie pod oczami, aż po terapię doskonale sprawdzająca się w usuwaniu blizn. Siła Sunekos tkwi w jego unikalnym, chronionym patentem składzie 6 aminokwasów i kwasu hialuronowego, które stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien białkowych, takich jak kolagen i elastyna. Dzięki temu możliwa jest poprawa jakości i napięcia skóry, zniwelowanie zmarszczek, redukcja wiotkości i suchości oraz jej głębokie nawilżenie, a w efekcie przywrócenie i zachowanie młodego i promiennego wyglądu, a także usunięcie niedoskonałości w postaci blizn – lek. med. Maria Janyst, specjalista chirurg, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej właścicielka MJ -Aesthetic.

Patent na odmłodzenie

W swojej pracy stosuję preparaty wyłącznie najwyższej jakości, jednocześnie wysoce skuteczne, dlatego cenie sobie Sunekos. Wersje 200 i 1200 bazujące na tej samej, opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-alanina, L-walina, L-leucyna), a różniące się wielkością cząsteczki kwasu hialuronowego dają mi możliwość indywidualnego doboru preparatu w zależności od potrzeb pacjenta. Sunekos 200 stosuję m.in. do profilaktyki pierwszych zmarszczek, nawilżenia i rozświetlenia skóry, a także terapii okolicy oczu. 1200 do kondycjonowania skór dojrzalszych – wygładzając zmarszczki, zagęszczając skórę i dokonując lekkiej, naturalnej wolumetrii. W związku ze zbliżającą się jesienią swoim pacjentkom polecam również suplementację preparatem z aminokwasami Nutrakos, który nie tylko polepsza jakość skóry, włosów i paznokci, ale również pozytywnie wpływa na budowanie odporności – mówi dr Monika Łącka specjalista chorób wewnętrznych oraz medycyny estetycznej, właścicielka Gabinetu Medycyny Estetycznej dr Monika Łącka.

Jeśli rozpoczniemy kompleksową pielęgnację złożoną z zarówno z odpowiednich zabiegów jak i suplementacji już wczesną jesienią, zamiast szarej, zmęczonej i postarzałej skóry, która często towarzyszy nam podczas zimnych miesięcy, będziemy cieszyć się rozświetloną, odmłodzoną cerą o zdrowym kolorycie, a także mocnymi włosami i paznokciami.

Lost Password