PIĘKNE, NAWILŻONE, PEŁNE BLASKU… POZNAJ TAJNIKI PIĘKNYCH UST I ICH OKOLIC Z TEOXANE!

Uroda

Codzienna pielęgnacja twarzy i ciała to dla większości z nas oczywisty element dnia. Dbamy o odpowiednie dobranie kosmetyków, odpowiadamy na wymagania stawiane nam przez naszą cerę, przeciwdziałamy pojawianiu się na niej oznak starzenia, a równocześnie zdarza się nam zapomnieć o pielęgnacji ust. O jej znaczeniu przypominamy sobie dopiero w momencie, gdy pojawią się pierwsze problemy związane z tą delikatną okolicą. Jak zatem dbać o usta, by odpłaciły się pięknym wyglądem przez cały rok i na lata? Oczywiście sięgając po odpowiednią pielęgnację i zabiegi uzupełniające!

Zmarszczki, cienie, przebarwienia – obok problemów takich jak spierzchnięta, przesuszona cera – mogą być skuteczną mobilizacją do tego, by skupić się w pielęgnacji także na okolicach ust. Ich skóra jest znacznie cieńsza w porównaniu z tą pokrywającą choćby resztę twarzy. Ponadto same usta nie posiadają warstwy rogowej naskórka ani gruczołów łojowych odpowiadających za warstwę lipidową na skórze, co przekłada się na znacznie niższy stopień ich ochrony. To właśnie dlatego ich powierzchnia łatwiej się wysusza, ulega podrażnieniom, bywa spierzchnięta, napięta, przesuszona, popękana.

Pierwszą odpowiedzią na te wymagania jest odpowiednio dopasowana pielęgnacja. Jej podstawą są oczywiście odpowiednio dobrane kosmetyki – z pomocą przychodzi tu marka TEOXANE. W jej ofercie nie brakuje produktów, które mogą stanowić odpowiedź na nawet najbardziej wygórowane wymagania pielęgnacyjne. Doskonałym przykładem jest bestsellerowy preparat do pielęgnacji ust – TEOXANE [3D] Lip. Jego szerokie działanie i idealnie skomponowane, zaawansowane składniki będą ratunkiem dla ust wymagających dawki odżywienia, nawilżenia i poprawy kondycji!

CODZIENNA PIELĘGNACJA UST I ICH WRAŻLIWYCH OKOLIC Z TEOXANE

[3D] Lip

128 zł | 10 ml

(3D) Lip to wyjątkowy kosmetyk. Specjalistyczny żel do pielęgnacji ust o wizualnym efekcie błyszczyku. Chroni, pielęgnuje i wyraźnie poprawia wygląd czerwieni wargowej.

Bogaty żel o delikatnej, oleistej konsystencji doskonale rozprowadza się i przylega do powierzchni ust. Błyskawicznie przywraca komfort wrażliwej czerwieni wargowej, aktywnie ją pielęgnując. Mikrosfery kwasu hialuronowego i kolagenu głęboko nawilżają, wygładzają i przywracają jędrność skórze warg, a ceramidy i masło shea odżywiają i regenerują jej powierzchnię. Peptydy mimetyczne zawarte w matrikine complex redukują widoczność oznak starzenia się ust i ich okolicy.

 UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ!

Po pierwszej aplikacji:

100% nawilżenie

100% wygładzenie

Po 28 dniach stosowania:

91% długotrwałe nawilżenie

86% jędrność i miękkość

* Badania in-vivo i ocena satysfakcji przeprowadzona przez niezależne laboratorium na grupie 22 ochotników w ciągu 28 dni stosowania.

Kosmetyk dostępny na: https://teoxaneshop.pl/

W przypadku niektórych ust pielęgnacja to nie wszystko!

TWOJE USTA, TWOJA EKSPRESJA!

Wszystkie marzymy o doskonałych ustach, oddających naszą osobowość. Piękne, ładnie ukształtowane, miękkie, zmysłowe, jędrne, wyrafinowane, świeże, stworzone do całowania… Każde usta są wyjątkowe! Niestety, oprócz kondycji czerwieni wargowej, niektóre z nas nie są zadowolone z kształtu i objętości swoich ust.  Zbyt wąskie, zbyt małe, zbyt płaskie… Rzadko wyglądają dokładnie tak, jakbyśmy chciały. Z wiekiem usta tracą swoją objętość  i wyrazisty kontur, stają się wąskie, blade, płaskie, tracą objętość, zaciera się też ich kontur, są niejednokrotnie także przesuszone i spierzchnięte. Starzeje się również okolica ust, pojawiają się drobne pionowe linie nad górną wargą oraz linie marionetki.

Poznaj indywidualne, dynamiczne rozwiązanie dla Twoich ust! TEOXANE LIPUNIQUE COLLECTION to szeroka gama 5 wypełniaczy skórnych z kwasem hialuronowym stworzonych na potrzeby odmładzania, modelowania i powiększania ust. Idealne preparaty do uzupełnienia utraconej objętości, przywrócenia wyraźnego kształtu, intensywnego nawilżenia i koloru, wypełnienia drobnych zmarszczek wokół ust oraz korekcji linii marionetki. Zapytaj swojego lekarza medycyny estetycznej o rozwiązanie dla Ciebie!

O TEOXANE:

Firma TEOXANE Laboratories została założona w Genewie w 2003 r.  Specjalizuje się w opracowywaniu oraz produkcji wypełniaczy i kosmetyków zawierających kwas hialuronowy, który zbliżony jest do kwasu hialuronowego występującego naturalnie w skórze.

Dzięki bezkompromisowemu zaangażowaniu w innowacje i jakość, TEOXANE Laboratories jest jednym

z czołowych producentów wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego na świecie, obecnym w ponad 90 krajach.

Produkty Teoxane oparte są na specjalistycznej wiedzy i standardach wysokiej jakości. Od początku istnienia firma podąża za potrzebami i trendami rynku medycyny estetycznej, oferując skuteczne rozwiązania dla lekarzy na całym świecie oraz pomagając kobietom i mężczyznom zachować ich piękno w przyszłości.

Marka wypełniaczy tkankowych Teosyal® cieszy się uznaniem i zaufaniem zarówno lekarzy jaki i pacjentów. Bogata gama preparatów pozwala na precyzyjne dobranie zabiegu do potrzeb i oczekiwań pacjentów, a innowacyjne żele doskonale wpisują się w dynamikę twarzy zachowując jej unikalne piękno i ekspresję.

Lost Password