Przekonaj się do nieinwazyjnych metod modelowania sylwetki!

Uroda

Jeszcze kilkanaście lat temu ludzie nie mieli dużego wyboru, jeśli chcieli zmienić wygląd swojej sylwetki. Mogli zdecydować się albo na forsujące ćwiczenia i drakońskie diety, albo na pomoc chirurga plastyka. Na szczęście te czasy to już przeszłość. Teraz możemy korzystać z osiągnięć medycyny estetycznej i polegać na nieinwazyjnych metodach modelowania sylwetki, które najczęściej wykonuje się przy pomocy specjalistycznych urządzeń.

Endermologia – idealny zabieg modelujący sylwetkę

Głównym tego typu zabiegiem jest Endermologia, z której możemy korzystać w Polsce już o kilku dobrych lat. Trzeba jednak mieć też świadomośc tego, że Endermologia z roku na rok ulega przeobrażeniu, szczególnie jeśli chodzi o zaawansowanie urządzeń, przy pomocy których się ją wykonuje. Stare urządzenia do endermologii nie dają tak idealnych efektów, jak te najnowsze, dostępne w nowoczesnych klinikach medycyny estetycznej, jak Klinika Miracki w Warszawie.

Endermologie LPG Alliance  to najnowocześniejsza wersja tego zabiegu. I nie bez powodu uważana jest za idealny sposób wymodelowania ciała. Zapewnia wysoką efektywność w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki. Sprawdza się także jako szybka i bezinwazyjna metoda walki z uciążliwym cellulitem.

Zabieg endermologii polega na silnym oddziaływaniu na tkanki ciała. Dzieje się to na ich różnych głębokościach. Zarówno siłę, jak i głębokość zabiegu dostosowuje się do potrzeb danej osoby. W każdym przypadku jest to jednak metoda działająca w sposób bezinwazyjny i relaksujący pacjenta.

Przyjemne wyszczuplanie sylwetki i usunięcie tej niechcianej pomarańczowej skórki można uzyskać już po zaledwie kilku zabiegach. Dlatego endermologia jest tak chętnie zalecana przez kosmetologów, ponieważ gwarantuje im szybkie efekty, które są widoczne gołyk okiem, przez co pacjent wychodzi z gabinetu w pełni zadowolony. Dodatkowo endermologia gwarantuje uzyskanie też innych rezultatów, jak np. ujędrnienie skóry, poprawa dotlenienia komórek czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Endermologia jest masażem podciśnieniowym, intensywnie stymulującym tkanki. Zdecyduj się właśnie na tę metodę, jeśli zależy Ci na uzyskaniu wielu różnych efektów, które wspólnie przełożą się na widoczną zmianę wyglądu twojej sylwetki. Endermologia stymuluje metabolizm komórkowy, mobilizuje skórę do naturalnej odbudowy oraz poprawia jej koloryt, dlatego nazywana jest metodą naturalnego odmładzania.

Nowoczesne urządzenie Endermologie LPG Alliance zostało wyposażone w innowacyjne głowice, pozwalające na wielowymiarową i szybką penetrację tkanki. Ważna jest tutaj także zasada działania urządzenia. Polega ona na zastosowaniu ciśnienia zmiennego, co sprawia, że zabieg jest niezwykle komfortowy i przyjemny. Z punktu widzenia biologicznego, sposób działania urządzenia opiera się na doprowadzeniu do aktywacji naturalnego procesu lipolizy, co z kolei przyczynia się do zamiany tłuszczu w energię, która bezpośrednio pobudza procesy metabolizmu. Poprzez pobudzenie fibroblastów następuje naturalne wytworzenie się kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, czyli podstawowych składników, których nie brak w młodej skórze.

Wybierając się na taki zabieg, należy jednak pamiętać, że są pewne przeciwwskazania, które nie pozwolą na jego przeprowadzenie. Kosmetolog nie dopuści do zabiegu kobiety w pierwszym trymestrze ciąży, osoby walczącej z nowotworem, cierpiącej na zapalenie żył czy stosującej leki przeciwzakrzepowe. Przeciwwskazaniem są także choroby krwi, bielactwo i aktywne infekcje. Na szczęście większość z nich to tylko przeciwwskazania okresowe.

Lost Password