Rzeczy, których nie może zabraknąć na urodzinach Twojego dziecka

Dziecko

Urodziny to wyjątkowy dzień. I chociaż powtarzają się co roku, to uwielbiamy je świętować. Ponieważ moment pojawienia się tortu na takiej imprezie jest kulminacyjny, świeczki urodzinowe odgrywają ważną rolę. I choć ciężko w to uwierzyć, na rynku jest dostępnych wiele rodzajów świeczek- bez trudu więc dopasujemy je do stylu imprezy. Możemy zostać przy tradycyjnych, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Ale jeśli po kilku latach robi się już tłoczno na torcie, może warto pomyśleć o świeczce w kształcie cyfry. To z pewnością ułatwi ich zdmuchiwanie. Świeczka „jedynka” jest najchętniej wybierana przez młodych rodziców na pierwsze urodziny swojej pociechy. Są też świeczki w formie piłek czy zwierzątek. Wybór jest ogromny i naprawdę warto nie iść na skróty i zrobić wszystko, aby uprzyjemnić te chwile najbliższym.

Wybierz styl imprezy

Jeśli urządzamy imprezę urodzinową dla dzieci to najlepiej zrobić ją w tematycznym stylu. Możemy zasugerować się płcią naszego dziecka i dla dziewczynki urządzić bal księżniczek, a dla synka pojedynek rycerzy Jedi. Można także zaplanować przyjęcie z ulubionym bohaterem naszego dziecka. W sklepach z dekoracjami znajdziemy świeczki urodzinowe z najpopularniejszymi postaciami z bajek. Dlatego nie będzie problemu, aby na torcie znalazła się podobizna Maszy lub Kubusia Puchatka. Dla fanów Dartha Vadera czy pięknej Elsy z Krainy Lodu również znajdą się świeczki. Jeśli to nasza impreza to możemy sprytnie ukryć swój wiek i umieścić na torcie świeczki, które układają się w napis „Happy Brithday”- bardzo sprytnie i z klasą. Dostępne na rynku są również wirująco – grające modele. To nowość, która już zdobywa sobie fanów. Dzieci uwielbiają takie gadżety, a widok płatków róży, które rozchylają się po odpaleniu świeczek, kręcą się, a ze środka płynie do nas melodia jest niesamowity. To są właśnie te momenty, które przesądzają o tym, że przyjęcie było udane.

Zamów piękny tort

Nawet najpiękniejsze świeczki urodzinowe nie mogą przesłonić tortu. To on gra tutaj główne skrzypce. Kiedy mamy już wybrany styl imprezy, powinniśmy zatroszczyć się o piękny i smaczny tort. Jest mnóstwo manufaktur i małych firm, które zajmują się pieczeniem niesamowitych ciast z dowolnym motywem. Kupno świeczek urodzinowych powinno się odbyć dopiero po ustaleniu, jak ma wyglądać tort. Jeśli nasz tort jest w pięknych pastelowych kolorach, można dokupić świeczki w tym samym stylu, w kropki lub paski. Możemy także wybrać zakręcone modele. Ciekawie prezentują się także długie i cienkie świeczki.

Zgaś światło i dmuchaj!

Nadchodzi ten długo wyczekiwany moment. Zgasły światła, nastała cisza. Pojawia się wspaniały tort. I to jest ta chwila, kiedy wzrok wszystkich skierowany jest ku świeczkom urodzinowym. Tradycyjne, czy zakręcone. W kształcie ulubionego bohatera bajki, czy też cyferki. W kropeczki lub klasyczne białe. Każda świeczka jest wtedy tak samo ważna. Aby wzmocnić efekt, można obok świeczek umieścić specjalne fontanny- zimne ognie na tort. Kiedy świeczki zostaną zdmuchnięte, można sobie pomyśleć życzenie. Impreza właśnie oficjalnie się zaczęła, zatem świętujmy!

Artykuł został przygotowany przy współpracy z firmą Kucmar, która oferuje świeczki urodzinowe pod adresem http://kucmar.pl/pol_m_Akcesoria-imprezowe_Swieczki-urodzinowe-265.html.

Lost Password