Salon kosmetyczny dla kobiet i mężczyzn

Uroda

Współcześnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni bardziej zwracają uwagę na swój wygląd. Zwracają uwagę na ubiór oraz fryzurę, które mogą być ich wielkim atutem. Rozwój kosmetologii pozwala również skorzystać z nowoczesnych i w pełni bezpiecznych zabiegów odmładzających i modelujących ciało i twarz. Z ofert salonów kosmetycznych coraz częściej korzystają również mężczyźni, którzy chcą zadbać o ciało i twarz.

Kobieta w salonie kosmetycznym

Ciężko znaleźć kobietę, która nie marzy o pięknym i zadbanym wyglądzie. Wraz z biegiem czasu zmieniają się jedynie potrzeby dotyczące pielęgnacji. Dojrzałe kobiety wymagają bowiem szczególnej i profesjonalnej opieki kosmetyczki. W profesjonalnym spa jest z czego wybierać. Panie znajdą w ofercie specjalne zabiegi zmniejszające cellulit. W tym celu wykorzystywane są urządzenia pobudzające krążenie za pomocą fal. Możliwe jest skorzystanie z serii zabiegów odmładzających na twarz, szyję i dekolt takich jak mezoterapia, mikrodermabrazja i inne zabiegi. Rodzaj zabiegów można dopasować do indywidualnych potrzeb i stanu skóry.

Zabiegi dla kobiet w ciąży i młodych mam

Znajdą się zabiegi dla młodych mam obejmujące usługi skoncentrowane na odprężeniu całego ciała i delikatnej pielęgnacji. Młode mamy znajdą w ofercie masaże relaksacyjne z użyciem aromatycznych olejków, które pomogą uwolnić napięcia oraz peelingi przywracające blask skórze. Spa pomyślało również o kobietach w ciąży i starannie opracowano różnorodne zabiegi, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientek. Na kobietę w ciąży kojąco wpłyną bezpieczne zabiegi, przyjazna atmosfera oraz przyjemne zabiegi. Można skorzystać z oferty masaży i peelingów lub wybrać pakiet złożony z kilku zabiegów. Relaks w trakcie ciąży jest bardzo ważny, ponieważ pozwoli zapomnieć o stresie związanym z porodem. W Good Time Day Spa każda kobieta poczuje się piękna dzięki możliwości skorzystania z zabiegów depilacji, regulacji i henny brwi. Na miejscu jest również dostępny manicure hybrydowy.

Męska skóra i jej właściwości

Skóra mężczyzn w mniejszym stopniu ulega szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych. Dzieje się tak, ponieważ męska skóra składa się z większej ilości warstw komórek w warstwie rogowej. Męska skóra jest mocna i sprężysta, ponieważ posiada więcej włókien kolagenowych. Mężczyźni nie odczuwają zatem tak dużej potrzeby pielęgnacji skóry, jak kobiety. Należy jednak pamiętać, że stres, długie godziny w pracy lub promienie słoneczne mogą w negatywny sposób wpłynąć na wygląd skóry. Do oznak zmęczenia zaliczymy zszarzałą cerę, wyostrzone rysy twarzy oraz cienie pod oczami. U mężczyzn występuje więcej gruczołów potowych, co również wpływa na stan skóry. U mężczyzn częściej dochodzi do powstawania wągrów, które niekorzystnie wpływają na wygląd skóry.

Spa dla mężczyzn

Zabiegi oferowane przez https://goodtimedayspa.eu/ są przeznaczone również dla mężczyzn. Z roku na rok liczba mężczyzn odwiedzających salony kosmetyczne intensywnie wzrasta. Obalony został bowiem mit mówiący o tym, że męska skóra nie wymaga pielęgnacji. Nowoczesny mężczyzna chce wyglądać atrakcyjnie i czuć się dobrze w swojej skórze. W spa znajdziemy szeroką ofertę zabiegów na twarz: przywracające blask, pielęgnujące skórę pod oczami, złuszczające martwy naskórek lub intensywnie nawilżające. Popularnością cieszą się zabiegi modelujące ciało i pozwalające pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Salon przygotował również ofertę masaży i peelingów dla mężczyzn. Panowie mogą skorzystać z zabiegu regeneracji skóry dłoni, stóp, regulacji brwi, manicure klasycznego i pedicure.

Salon spa dla kobiet i mężczyzn to świetne miejsce na odpoczynek, relaks i poprawę stanu skóry. Do salonu można wybrać się wspólnie z partnerem. Spersonalizowane pod mężczyzn zabiegi pokazują, że rynek salonów kosmetycznych ulega zmianom. Mężczyźni zaczynają bardziej dbać o swoje ciało i chętniej bywają w takich miejscach.

Lost Password