Szybki i skuteczny sposób na usunięcie drugiego podbródka? Tak, to możliwe!

Uroda

Drugi podbródek to problem natury estetycznej, z którym trudno poradzić sobie domowymi sposobami. Powstaje nie tylko w wyniku odkładania się tkanki tłuszczowej, ale również starzenia się skóry poprzez jej wiotczenie. Coraz częściej obserwujemy również, że pojawia się przez utrzymywanie nieprawidłowej postawy ciała wynikającej z nieustannego korzystania z telefonów i innych urządzeń z ekranami. Problem dotyka zarówno kobiety jak i mężczyzn. Czy istnieje szybki i skuteczny sposób, aby się go pozbyć? Na szczęście już tak!

Nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej między twarzą a szyją wpływa niekorzystanie na nasz wygląd. Rozmywa zarys podbródka i żuchwy, dodając nam kilogramów i lat a odbierając młodzieńczy wygląd i „rozmiękczając” owal twarzy. Problem pojawia się nie tylko u osób z nadwagą. Również osoby szczupłe są narażone na powstawanie tego defektu, głównie przez nieprawidłową postawę podczas częstego korzystania ze smartfonów, tabletów czy czytników [głowa pochylona w dół]. Ćwiczenia, masaże, kosmetyki pielęgnacyjne to często zbyt mało, aby pozbyć się niechcianego, dodatkowego podbródka. Pomóc natomiast może wizyta w gabinecie medycyny estetycznej.

Jedna wizyta w gabinecie

Nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej potrafią dać doskonałe efekty już po jednym zabiegu. Tak jest też w przypadku Endolift, który przynosi znakomite efekty już po jednej wizycie w gabinecie, bez konieczności specjalnego przygotowania przed, ani też przechodzenia rekonwalescencji po wykonanym zabiegu. Endolift to laser działający od, wewnątrz który zapewnia ujędrnienie, lifting i jednocześnie, jeśli jest taka potrzeba likwidację tkanki tłuszczowej, a więc wszystko to, co jest nam potrzebne, aby skutecznie odmienić wygląd podbródka. Laser ten likwiduje zgromadzony na danym obszarze tłuszcz i jednocześnie stymuluje wytwarzanie kolagenu, co z kolei sprawia, że skóra staje się ujędrniona, napięta i bardziej zwarta.

Jak przebiega zabieg?

Endolift wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Jest to zabieg, który nie wymaga specjalnego przygotowania, nie jest również konieczne znieczulenie, ale dla komfortu pacjenta można je podać oraz zastosować nawiew zimnego powietrza. Lekarz dezynfekuje obszar zabiegowy i wprowadza pod skórę nowoczesne optyczne włókno FTF, aby bezpiecznie, precyzyjnie i równomiernie podać określoną energię. Zabieg jest małoinwazyjny, nie wymaga tworzenia specjalnych nacięć, a przez to na skórze nie pojawiają się blizny i inne ślady. Sama procedura trwa od 30 do 60 minut. Bez rekonwalescencji i bez obciążeń. To, co jest wyjątkowe w zabiegu Endolift to fakt, że zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla bardziej inwazyjnych i bolesnych procedur chirurgii plastycznej, ale nie wymaga on ze strony pacjenta aż tylu poświęceń. Dodatkowo efekty zabiegu, widoczne natychmiast po jego wykonaniu narastają jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy.

Powoli zbliża się czas, kiedy będziemy mogli zrzucić z siebie szaliki. Jeśli masz problem z podwójnym podbródkiem postaw na Endolift. Ten zabieg sprawi, że przywitasz wiosnę bez kompleksów!

Lost Password