Uroda na wiosnę

Uroda

Już tylko kilka dni do nastania jakże wyczekiwanej przez wielu wiosny. Na dworze stanie się cieplej, słońce uraczy nas swymi promieniami. Jednakże nie możemy ot tak „z marszu” przywitać pierwszych ciepłych dni po zimie. Sprawdź w jaki sposób zadbaj o siebie, zarówno o ciało, twarz, figurę, jak i samopoczucie. Przede wszystkim zanim nadejdzie wiosna, staraj się więcej spać. Poświęć na odpoczynek przynajmniej osiem godzin, a sen sprawi, że staniesz się piękniejsza. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta, ponieważ długi sen nie tylko reguluje metabolizm, ale także wyrównuje gospodarkę hormonalną w organizmie. Szybko zauważysz, że skóra stanie się ładniejsza, zaś ciało smuklejsze. Oczywiście zanim zaśniesz nie możesz zapomnieć o regenerującym kremie na noc.

Po zimie ciało wymaga regeneracji

Zima, niskie temperatury, brak słońca negatywnie wpływają na całe nasze ciało. Nasza skóra, paznokcie, włosy z całą pewnością po tych kilku zimnych miesiącach nie są w najlepszej kondycji. Aby naprawić ich stan i sprawić, aby pięknie i zdrowo wyglądały z całą pewnością do diety wprowadzić trzeba większą ilość warzyw i owoców. Pamiętaj również że skóra potrzebuje złuszczenia co najmniej raz w tygodniu. Po zimie jest to niemal obowiązek każdej kobiety. Warto wybrać adekwatny peeling i delikatną szczoteczkę dzięki czemu skóra znów stanie się piękna. Świeża i promienna cera jest naszym głównym wiosennym celem, a aby osiągnąć taki efekt z całą pewnością nie wystarczy sam makijaż. Świetnie sprawdzą się maseczki, które to będą należycie dobrane do stanu naszej skóry, jej wszystkich wymagań oraz oczekiwań.

Piękna na wiosnę

Doskonałym sposobem na przygotowanie się do wiosny, jest również picie zielonej herbaty. Nie zabarwia ona naszych zębów jak kawa, a dodatkowo to doskonałe źródło polifenoli – antyoksydantów. Warto po nią sięgnąć, zwłaszcza kiedy potrzebujemy dużej dawki energii, ponieważ w jej składzie znajduje się również kofeina, która pobudza. Zanim zacznie się wiosna, zacznij też ćwiczyć. Możesz wykonywać ulubione ćwiczenia w domu, spacerować czy biegać. Oczywiście świetnym sportem będzie również basen czy siłownia. Bez względu na to jaką dyscyplinę wybierzesz, po prostu się ruszaj.

Lost Password