Wsparcie w dążeniu do upragnionej sylwetki!

Fitness

Zbliżający się koniec wakacji to czas powrotu pacjentów do gabinetów medycyny estetycznej. Wakacyjne rozleniwienie powoduje, że jednym z najczęściej poszukiwanych zabiegów będą procedury wspierające dążenia do upragnionej sylwetki. W obszarze urządzeń i procedur do ciała rozróżniamy te redukujące tkankę tłuszczową i rozbudowujące masę mięśniową.

Zabiegi na ciało w gabinetach medycyny estetycznej mają na celu redukcję tkanki tłuszczowej
w określonych okolicach, wzmocnienie mięśni i modelowanie sylwetki. Czym bardziej zaawansowana technologia tym większa skuteczność działania urządzenia.

Nowością w centrum medycznym Dormed w Bydgoszczy odpowiadającą potrzebom współczesnego pacjenta gabinetu medycyny estetycznej jest urządzenie Etherna Shade. Jest to elektromagnetyczny stymulator mięśni, którego działanie opiera się na wytworzeniu pola elektromagnetycznego o bardzo dużym natężeniu. Dochodzi do odruchowego skurczu mięśni w krótkim czasie. Mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, co pozwala na wyjątkowo intensywny trening, a w rezultacie pełną odbudowę włókien mięśniowych. Żeby zobrazować poziom intensywności procedury 30 min zabiegu = 20.000 skurczów mięśni czyli np. brzuszków

„Jako lekarz, przy wyborze urządzeń medycznych kieruję się nie tylko skutecznością danego rozwiązania, ale także jego bezpieczeństwem. W przypadku Etherna Shade  badania potwierdzają, że pełna procedura zabiegowa może zmniejszyć tkankę tłuszczową nawet o 15%, jednocześnie zwiększając masę mięśniową do 25%. Dodatkową zaletą jest bezbolesność zabiegu i brak okresu rekonwalescencji” – podkreśla Dr Krzysztof Czosnyka z centrum medycznego Dormed.

Urządzenie Etherna Shade ma szerokie spektrum zastosowania jeżeli chodzi o okolice ciała pacjenta. W odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku urządzeń obszar zabiegowy może być niewielki np.  profilowanie ramion.

Pacjenci doceniają ten zabieg przede wszystkim za spektakularne efekty w zakresie wzmocnienia mięśni brzucha, modelowania uda, wzmacnianie mięśni Kegla, a także ujędrniania pośladków.

Ilość zabiegów zależy od indywidualnych cech pacjenta i oczywiście kwalifikacja na zabieg odbywa się po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Pamiętajmy, że tego typu procedury są doskonałym uzupełnieniem dążeń do upragnionej sylwetki, ale dla pełni efektów potrzebna jest zdrowa, zbilansowana dieta i odpowiednia dawka ruchu.

Lost Password