Wypoczynek nad Bałtykiem

Uncategorized

Morze Bałtyckie to duma naszego kraju. To miejsce, gdzie można w każdej chwili pojechać, żeby odpocząć. Jeżeli toś szuka wyjątkowego miejsca na urlop, jednak nie ma zamiaru wydać wielkich pieniędzy na urlop, to koniecznie powinien zobaczyć, jakie ciekawe oferty można znaleźć nad polskim Bałtykiem. A jest ich naprawdę sporo. W większych i mniejszych miejscowościach przez cały okres wypoczynkowy tętni życie. Jednak nie każdy szuka hałasu i gwaru podczas urlopu. Są osoby, które chcą znaleźć ciszę oraz spokój, którego nie mają na co dzień.

Kąty Rybackie na wakacje

Jeżeli tak jest, to koniecznie powinni na ten okres wybrać Kąty Rybackie. Tak, to mała wieś znajdująca się w województwie pomorskim, gdzie infrakstruktura noclegowa jest bardzo dobrze rozwinięta. Nie ma tu wielkich zabytków (jedyną ciekawostkę stanowi Kościół pw. św. Marka w Kątach Rybackich), nie ma tu wielkich atrakcji, jednak jest tu cisza i spokój. To co na pewno zainteresuje turystów to piaszczyste i bardzo szerokie plaże, gdzie dla wszystkich osób zawsze znajdzie się miejsce. W innych miejscowościach nie ma takiego spokoju na plaży, jak tutaj. Kąty Rybackie dokładnie znajdują się w w powiecie nowodworskim, w gminie Sztutowo na Mierzei Wiślanej i niewielkim fragmencie Żuław Wiślanych. Wieś znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”. Ciekawostką jest fakt, że na terenie tego parku znajduje się kolonia lęgową kormorana czarnego. Jest to miejsce chronione.

Wypoczynek nad morzem

Wróćmy jednak do wypoczynku, który kusi wszystkich turystów chcących wypocząć po wielu przebojach w pracy i nie tylko. Kwatery w Kątach Rybackich oferują wynajem w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto spojrzeć na domki letniskowe, które dostępne są zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również dla grup przyjaciół. Domki są o tyle fajnym i ciekawym rozwiązaniem, że może w nich na ogół zamieszkać większa ilość osób. Jeżeli bierze się pod uwagę tylko osoby dorosłe, to koszt jego wynajęcia rozkłada się na kilka równych, mniejszych części. W domkach znaleźć można osobne sypialnie, które wyposażone są w pojedyncze łóżka, jak również w łoża małżeńskie. W każdym domku do dyspozycji jest osobny salon, gdzie w razie potrzeby można znaleźć dodatkowe miejsce do spania na dostawce lub nawet na materacu. Oprócz tego w domkach zawsze znajduje się łazienka dla wszystkich mieszkańców, jak również aneks. Mała kuchnia jest bardzo wygodna, ponieważ zawsze będzie można o dowolnej porze samodzielnie przyrządzić sobie posiłek. Z domków roztacza się piękny widok na najbliższą okolicę.

Źródło: http://marinavillage.pl/o-marina-village

Lost Password