Zabawki Tomek i przyjaciele – ulubionym bohaterem dla wielu dzieci

Dziecko

Tomek i przyjaciele to zabawki będące marzeniem dla wielu chłopców. Inspirowane bajką ukazującą perypetie lokomotyw z wyspy Sodor, które zapewnią długą i radosną zabawę – bez względu na pogodę za oknem. Maluchy bowiem pokochały nie tylko Tomka – głównego bohatera kreskówki, ale również Gabrysia czy Piotrusia. Nic zatem dziwnego, że artykuły z ich wizerunkiem będą doskonałą propozycją na prezent.

Ciuchcia Tomek i przyjaciele

 To nieodzowny element wyposażenie pokoju dziecięcego, zamieszkiwanego przez pasjonata lokomotyw z wyspy Sodor. Dostępne w różnorodnych wariantach, aby jak najlepiej odzwierciedlić oczekiwania małych użytkowników, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z prawdziwym fanem kolejki, mającego w swoich zbiorach wiele różnorodnych zestawów. Decydując się na zabawki Tomek i przyjaciele, możemy wybierać nie tylko spośród rozmaitych rozmiarów pociągów, ale również rozstawów osi czy mechanizmów poruszania się. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że nie wszystkie gadżety są ze sobą kompatybilne.

Kolejki Tomek i przyjaciele

 W sprzedaży w sklepie Hitcena.pl znajduje się wiele zestawów inspirowanych bajką o lokomotywach, choć największą popularnością cieszą się modele zasilane bateriami. Ich jedyną wadą jest z pewnością cena, gdyż nie są to zabawki najtańsze. Cechą charakterystyczną są wąskie koła, tak dopasowane, aby odpowiadać torom kolejowym z tej serii. Mogą być wykorzystywane do zabawy z wspomnianymi wcześniej torami lub doczepianymi wagonikami, które można dokupić oddzielnie. Co jeszcze znajdziemy z serii Tomek i przyjaciele? Zabawki z pewnością spełnią oczekiwania każdego, małego fana pociągów. Do wyboru bowiem mamy również ciuchcie na klasycznych kółkach, które mogą być użytkowane na różnych zjeżdżalniach, imitujących tory samochodowe niż kolejowe.

Tomek i przyjaciele

Zabawki z tej serii wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji używany jest bowiem wytrzymały i twardy plastik, utrzymany w żywych i wyrazistych kolorach, który przykuje uwagę wielu chłopców. Co więcej, wykazują się odpornością na promieniowanie słoneczne, dzięki czemu przez cały okres użytkowania nie tracą swojego pierwotnego wyglądu. Baterie wymagane do eksploatacji charakteryzują się długą żywotnością, w rezultacie zapewniając dziecku swobodną zabawę – bez zbędnych ograniczeń. Nie od dziś jednak wiadomo, że cena idzie w parze z jakością. A ta w przypadku tego typu zabawek nie należy do najmniejszych. Alternatywą może być ich kupno z drugiej ręki (promocje, aukcje). Zabawki Tomek i przyjaciele nawet po wielu latach użytkowania wyglądają jak nowe, dzięki czemu posłużą jeszcze niejednemu dziecku.

Bajka Tomek i przyjaciele zyskała tak wielką popularność, że z wizerunkiem lokomotyw z wyspy Sodor możemy zakupić nie tylko ciuchcie, ale również inne akcesoria, w postaci odzieży, gadżetów, artykułów szkolnych i przedszkolnych czy płyt DVD. Jak zatem widać, możliwości usatysfakcjonowania małego pasjonata ulubionymi pociągami jest wiele. To od nas zależy, którą opcję dodatkową wybierzemy.

Lost Password