Zabiegi dla Ciebie

Uroda

Nieatrakcyjne plamy, przebarwienia lub trądzik mogą dopaść nas w każdym wieku. Dobrze jest wiedzieć, które substancje aktywne zawarte w kosmetykach przywrócą piękny i promienny wygląd cery. Jednak może się zdarzyć, że domowa pielęgnacja nie przyniesie pożądanego efektu. Niewłaściwie dobrane i wykonane zabiegi domowe mogą prowadzić nawet do nasilenia problemu. Nie wiesz, jak walczyć z trądzikiem lub przebarwieniami?

Sięgnij po odpowiedni zabieg

Nie każda z nas może cieszyć się piękną i idealną cerą bez niedoskonałości. Większość musi o nią odpowiednio dbać i dostarczać jej niezbędnych składników. Zastanawiasz się, co zrobić, aby nieestetyczny trądzik zniknął raz na zawsze?

A co powiesz na zabieg pHformula A.C.N.E.? Nieważne, jakie są przyczyny pojawienia się trądziku – zabieg ten działa na każdy jego rodzaj i nadaje się do każdego typu skóry. Dzięki niemu Twoja cera będzie piękna i zapomnisz o bliznach potrądzikowych.

Zawartość kwasu migdałowego wykazuje działanie antybakteryjne. Substancja ta uchroni Cię przed powstawaniem nowych wykwitów. A może Twoim głównym problemem jest występowanie przebarwień? Na nie też jest sposób – z pomocą przychodzi zabieg pHformula M.E.L.A.

Sprawi on, że Twoje cera uzyska jednolity kolor, a dodatkowe substancje aktywne zadbają o efekt odmłodzenia. Musisz jednak pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do wszelkich zabiegów kosmetycznych.

Nie możesz z nich skorzystać, jeśli zmagasz się z chorobą nowotworową, jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Przeciwwskazaniami są również łuszczyca aktywna oraz przyjmowanie antybiotyków. Upewnij się, że możesz bez przeszkód wykonać zabieg – Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Gdzie wykonam te zabiegi?

Z całą pewnością nie chcesz jechać na drugi koniec Polski. Jeśli mieszkasz w Koszalinie lub okolicach, jesteś w idealnej sytuacji. W Koszalinie znajduje się bowiem profesjonalny salon, w którym spotkasz się z niezwykle miłym i kompetentnym personelem.

Wszystkie zabiegi zostaną tam wykonane z ogromną starannością. Poczujesz się wyjątkowo! Jak znaleźć ten salon? Odwiedź stronę www.top-laser.pl i zapoznaj się z szerokim wachlarzem zabiegów przygotowanych specjalnie dla Ciebie!

Nie zastanawiaj się – już dziś umów się na wizytę i ciesz się piękną skórą bez niedoskonałości. Oddaj się w ręce specjalistów!

Lost Password