Zadbaj o siebie latem!

Uroda

Medycyna estetyczna w kontekście zabiegów na ciało dysponuje szeregiem możliwości, które przyspieszają proces dążenia do upragnionej sylwetki. Odpowiednio dobrane urządzenia oraz zabiegi pozwalają na poprawę ogólnego wyglądu skóry pacjenta – poprawy jędrności i struktury, a także stanowią uzupełnienie w terapii redukcji tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała. W wielu przypadkach efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale najczęściej dla pełni efektu wymagana jest procedura, która składa się z kilku zabiegów. Wbrew pozorom wiele zabiegów możemy wykonywać latem czyli już w trakcie sezonu.

Jakie zabiegi/terapie łączone na ciało warto wybrać, aby przygotować ciało na sezon letni.

Ewa Rybicka – Bardzo dobrym połączeniem zabiegów na ciało u pacjentów z cellulitem tłuszczowym jest fala uderzeniowa Z Wave z drenażem Icoon. Fala powoduje pobudzenie skóry i tkanki podskórnej wnikając do 4 dm w głąb ciała. Efektem jest wzrost metabolizmu tkanki, pobudzenie oczyszczania tkanki, udrażnianie, uciśniętych przez złogi toksyn gromadzonych w tkance tłuszczowej, naczyń krwionośnych. dzięki temu ostatniemu działaniu tkanka jest lepiej odżywiona, utleniona, nawilżona , po prostu po kilku zabiegach skóra staje się gładsza i milsza w dotyku. Jeżeli na końcu zabiegu dodatkowo przedrenujemy ciało Icoonem , efekty są szybsze. W przypadku dużej wiotkości skóry bardzo lubię zacząć od mezoterapii. Tak mezoterapii na ciało. Można ostrzyknąć każdy problematyczny obszar. Doskonale sprawdzają się ampułki przygotowane przez firmę Mesoestetic ,z których komponuje indywidualne dobrane do potrze koktajle. Tak nawilżona skóra lepiej poddaje się zabiegom radiofrekfencji połączonej z ultradzwiękami Exillis. Pacjentom mierzącym się z  rozstępami i bliznami na ciele rekomenduję pełną procedurę zabiegową z urządzeniem DERMAPEN™

Dr Ewa Rybicka Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.
Właścicielka i założycielka kliniki Estetica Nova

Jakie zabiegi możemy wykonać bez względu na słońce

Ewa Rybicka – Zabiegi, które wymieniłam można wykonywać latem. Nasze pacjentki uwielbiają je i ok 6-8 tygodni przed urlopem wracają na serie, aby ciało wyglądało pięknie podczas letniego wypoczynku. Zabiegiem na twarz, który jest nowością w naszej klinice, a możemy wykonywać go przez cały rok, również przed i po urlopie jest KARISMA. Czyli preparat odpowiedzialny za biostymulacje i bioregeneracje skóry twarzy pacjentów. Wyjątkowość tego biostymulatora, który jednocześnie jest soft fillerem polega na jego składzie – rh kolagen zawarty w KARISMA jest naturalny i biozgodny z ludzkim, dlatego ryzyko wystąpienia powikłań i reakcji niepożądanych jest znikome.

Które odchudzają – wspomagają usunięcie niechcianego tłuszczu z określonej partii ciała.

Ewa Rybicka -Typowym zabiegiem modelującym i usuwającym niechciany tłuszczyk jest Kriolipoliza Z lipo połączona z falą uderzeniową Z Wave. Można ją zastosować z powodzeniem u osób, czasem bardzo szczupłych, które chcą pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej z boczków czy brzucha. Ilość zabiegów zależy od grubości fałdu tłuszczowego.

Pamiętajmy, że słońce i sezon letni wykluczają możliwość wykonania tylko niektórych zabiegów. Ważne, aby latem nie zaniedbać swojej skóry twarzy i ciała, medycyna estetyczna dysponuje szeregiem zabiegów, które możemy wykonywać przez cały rok.

Lost Password