Zapewnienie białego uśmiechu

Zdrowie

Tylko niewielka liczba ludzi ma śnieżnobiały uśmiech z natury. Reszta musi wspierać się taki środkami jak: pasty wybielające do zębów i płyny wybielające. Wybielanie zębów odbywa się różnymi metodami bez ryzyka dla zdrowia i w zaciszu domowym.

Jakościowa eliminacja problemu wynika z nowoczesnych technologii stosowanych do produkcji produktów do zębów. Odcień emalii na zębach zmienia się w nieprzyjemną żółtą barwę pod wpływem nikotyny, jak również barwników win, które są również niezdrowe dla jamy ustnej i zmieniają kolor szkliwa.

Czy szczoteczki elektryczne do zębów przyczynią się do uzyskania zdrowych i bielszych zębów?

Najlepsze czyszczenie zębów zapewniają szczoteczki elektryczne wyposażone w inteligentny system czyszczący, który pozwala czyścić zęby zgodnie z zaleceniami dentysty. Dzięki unikalnej technologii określania strefy czyszczenia nigdy nie zostaną pominięte żadne nawet trudno dostępne miejsca. Szczoteczka elektryczna usuwa nawet o 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła ręczna szczoteczka do zębów, dzięki czemu dziąsła stają się zdrowsze, a uśmiech biały dzięki usunięciu przebarwionej płytki już od pierwszego dnia szczotkowania.

Ponadto szczoteczki elektryczne do zębów chronią delikatne dziąsła dzięki technologii pierścienia i czujnikowi ciśnienia, który zmniejsza szybkość czyszczenia i zapobiega nadmiernemu naciskowi na zęby. Można stwierdzić, że dążąc do osiągnięcia białych i zdrowych zębów warto wymienić zwykłą szczoteczkę na szczoteczkę elektryczną, ponieważ usunie ona nieestetyczną płytkę nazębną i wraz z pastą wybielającą przyczyni się do uzyskania białych zębów.

Skuteczne pasty wybielające do zębów

Pragnienie posiadania śnieżnobiałych zębów dla większości współczesnych ludzi przestało być zwykłym kaprysem. Dziś jest to zasada dobrego smaku w społeczeństwie i konieczność, od której zależy pierwsze wrażenie podczas zawierania nowej znajomości, a niekiedy pośrednio, sukces umowy biznesowej. Szeroki czarujący uśmiech jest ważnym kluczem w wielu sytuacjach, jednak procedura wybielania zębów u dentysty dla wielu osób wydaje się zbyt radykalnym środkiem.

Na rynku dostępne są pasty wybielające do zębów oraz płyny wybielające, które przynoszą dobre efekty. Pasta wybielająca może zawierać taki składnik hydroksyapatyt, który pomoże znaleźć pożądany odcień szkliwa bez niepożądanych konsekwencji. Innowacyjna technologia naprawy szkliwa nagradza narzędzie wielofunkcyjnością: pasta nie tylko skutecznie wybiela i remineralizuje zęby, ale także przyczynia się do odbudowy szkliwa. Kluczowy składnik aktywny ksylitol przyczynia się do znacznego zmniejszenia powstawania próchnicy. Wystarczy nałożyć niewielką ilość pasty do zębów na szczoteczkę elektryczną, która okrężnymi ruchami będzie delikatnie masować dziąsła i czyścić zęby zapewniając efekt wybielania.

Innym przykładem pasty wybielającej jest pasta do zębów z cząsteczkami srebra. Składnik aktywny ma silne działanie antybakteryjne, delikatnie pielęgnuje dziąsła, doskonale odświeża oddech i delikatnie wybiela szkliwo zębów. Oprócz głównego składnika w takiej paście wybielającej mogą znaleźć się naturalne wyciągi roślinne oraz cenne witaminy.

Płyny wybielające, jako wsparcie wybielania szkliwa zębów

Płyn wybielający może opierać się na dobroczynnych dla zębów i dziąseł wyciągach z ziół leczniczych posiadając działanie wzmacniające. Ekstrakty roślinne hamują aktywność bakterii chorobotwórczych, które powodują próchnicę i procesy zapalne. Takie ziołowe wyciągi wraz z fluorem służą, jako delikatne składniki wybielające, które oczyszczają zęby z płytki, przywracając ich naturalną biel. Jeżeli w płynie do wybielania znajdzie się rumianek, olejek miętowy to po wypłukaniu jamy ustnej każdy zazna uczucia świeżości i łagodnego chłodu. Dzięki działaniu antybakteryjnemu płyn wyeliminuje mikroorganizmy, które powodują powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Celem takiego płynu wybielającego jest oczyszczenie, wybielanie zębów, przeciwdziałanie stanom zapalnym dziąseł. Taki płyn warto stosować po każdym posiłku, płucząc jamę ustną przez 30 sekund.

Lost Password