Zapomnij o obrzękach na twarzy, dzięki zabiegowi usuwania cieni pod oczami

Uroda

Wielu dorosłych zmaga się z licznymi niedoskonałościami występującymi na twarzy. Te które dotykają bardzo dużą liczbę osób to obrzęki i nieestetyczne zasinienie w okolicy oczu. Co zrobić, aby poprawić wygląd i kondycję skóry twarzy w tych miejscach? Właśnie w odpowiedzi na tego typu potrzeby, specjaliści opracowali zabieg, którego celem jest usuwanie cieni pod oczami. Wystarczy kilkanaście minut w gabinecie kosmetycznym, aby skóra odzyskała młodszy wygląd, a sami pacjenci – utraconą radość i pewność siebie.

Na czym polega usuwanie cieni pod oczami?

Usuwanie cieni pod oczami to prosty zabieg kosmetologiczny, który polega na wypełnieniu kwasem hialuronowym tzw. doliny łez, czyli zapadnięcia pod oczami – https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/usuwanie-cieni-pod-oczami/. To właśnie tam zwykle tworzą się zasinienia, skóra staje się cienka, wiotka, pojawiają się zmarszczki. Żelowa warstwa kwasu idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy i wypełnia zagłębienia, zasłaniając również ciemny obszar pod oczami. Formuła delikatnego i plastycznego żelu nie powoduje uczucia rozpierania tkanek, dzięki czemu zabieg nie jest bolesny. Dzięki niej preparat również doskonale rozprowadza się pod skórą i nie ma ryzyka nieprecyzyjnego rozmieszczenia czy pojawienia się grudek. Przed wykonaniem zabiegu można stosować delikatny żel znieczulający. Nie jest natomiast wymagane większe znieczulenie ani narkoza.

Przyczyny obrzęków i przebarwień oraz zalety usuwania cieni pod oczami

Z wiekiem zmienia się całe nasze ciało, w tym także i skóra – staje się ona mniej elastyczna, cieńsza i pozbawiana naturalnego kolorytu. Wtedy właśnie jeszcze bardziej widoczne są rożnego rodzaju niedoskonałości. Wśród przyczyn pojawienia się doskonale znanych obrzęków w okolicy oczu są między innymi:

  • wiek,

  • niewłaściwa dieta,

  • nadmierne opalanie się na słońcu i na solarium,

  • zmęczenie, stres, brak snu,

  • uwarunkowania genetyczne.

I choć niektóre czynniki nie są zupełnie zależne od nas, to można spróbować powstrzymać lub chociaż opóźnić ich wpływ na nasz organizm. Zabieg usuwania cieni pod oczami to sposób na piękniejszą skórę i lepsze samopoczucie we własnym ciele. Oprócz tego, dzięki zabiegowi skóra wokół oczu będzie bardziej napięta, przez co zmarszczki będą znacznie mniej widoczne. Co równie ważne – kwas hialuronowy nie powoduje reakcji alergicznej, ponieważ naturalnie występuje w skórze, dlatego zabiegi z jego użyciem są bezpieczne, nawet dla bardzo wrażliwej cery.

Nie trzeba poddawać się wielogodzinnym sesjom zabiegowym czy skomplikowanym operacjom plastycznym, aby znów poczuć się pięknie i młodo. Wystarczy wybrać jeden nieinwazyjny zabieg, dzięki któremu skóra odzyska blask i zdrowy wygląd. To prosty, a jednocześnie bezpieczny sposób nie tylko na poprawę kondycji naszej delikatnej cery, ale przede wszystkim na odzyskanie tak ważnego dla nas – komfortu psychicznego.

Lost Password