Epilacja laserowa Thunder – poznaj moc nowego lasera!

Uroda

Depilacja laserowa (określana zamienne terminem epilacja) to popularny zabieg, który pokochały nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, chcący pozbyć się na trwałe zbędnego owłosienia z różnych partii ciała, najczęściej: okolic intymnych, klatki piersiowej, brzucha, nóg lub twarzy. Jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych, dzięki któremu włosy przestaną odrastać jest laser Thunder. Dlaczego warto zdecydować się na epilację laserową z użyciem tego rewolucyjnego sprzętu?

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej?

Epilacja laserowa daje efekty nieporównywalne do rezultatów, jakie możemy osiągnąć próbując tradycyjnych metod usuwania owłosienia, takich jak np.:

  • maszynka do golenia,
  • kremy do depilacji,
  • pasta cukrowa,
  • plastry z woskiem,
  • depilator elektryczny.

W przypadku powyższych metod musimy się liczyć z częstymi podrażnieniami, wrastającymi włoskami i wygospodarować czas na zabiegi, jeśli nie korzystamy z usług kosmetyczki i wykonujemy je samodzielnie w domowym zaciszu. Co więcej włoski nierównomiernie odrastają, więc tak naprawdę prawie nigdy nie możemy cieszyć się perfekcyjnie gładką skórą.

Dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy chcą zlikwidować zbędne owłosienie raz na zawsze, zaoszczędzić czas i pieniądze oraz cieszyć się gładką skórą o każdej porze roku, eksperci stworzyli epilację laserową Thunder dostępną m.in. w warszawskiej Klinice Miracki. Co warto wiedzieć o tym nowoczesnym laserze?

Epilacja laserowa Thunder – najlepszy sposób na gładką skórę

Thunder MT to kompilacja dwóch najlepszych do tej pory na rynku laserów: aleksandrytowego i neodymowo – yagowego (Nd:YAG). Posiada bardzo dużą moc i może emitować fale o różnej długości, które uszkadzają mieszki włosowe, dzięki czemu włos nie odrasta ponownie. Jak podkreślają liczni specjaliści medycyny estetycznej, laserowe usuwanie owłosienia przy pomocy urządzenia Thunder cechuje się efektywnością, szybkością, bezpieczeństwem i uniwersalnością – od tej pory z epilacji laserowej mogą korzystać również te osoby, które mają różny typ owłosienia i kolor cery (laser ten likwiduje nawet jasne włoski i działa u pacjentów z ciemną karnacją). Jeśli oddamy się w ręce doświadczonego profesjonalisty, wystarczy 5-15 minut, by wydepilować dowolny obszar ciała, nawet tak rozległy jak nogi, czy plecy! Zaawansowany, specjalny system chłodzenia sprawia, że pacjent praktycznie nie odczuwa bólu i dyskomfortu podczas zabiegu, a ryzyko ewentualnego poparzenia spada niemal do 0.

Ile sesji jest niezbędnych, by móc cieszyć się miłą w dotyku skórą, pozbawioną włosów? To dosyć indywidualna kwestia, standardowo potrzeba kilku zabiegów (wykonywanych w 4-tygodniowych odstępach), gdyż włosy nie rosną równocześnie – w tym samym czasie są w różnych fazach wzrostu, aby pozbyć się wszystkich, konieczna jest więc kilkumiesięczna laseroterapia.

Jak przygotować się do epilacji laserem Thunder?

Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, należy odpowiednio przygotować się do zabiegu, pamiętając o kilku zaleceniach.

Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie wolno przyjmować leków oraz ziół światłouczulających. W trakcie laseroterapii oraz na miesiąc przed, nie wolno się opalać (świeża opalenizna jest jednym z głównych przeciwwskazań do depilacji laserowej) ani używać plastrów z woskiem, pasty cukrowej, czy depilatora elektrycznego. Warto zadbać też o odpowiednie nawilżenie skóry i smarować ją treściwymi balsami (nie może być przesuszona). W dniu zabiegu należy też starannie ogolić te partie ciała, które będą wystawione na działanie lasera (najlepiej nową, ostrą maszynką do golenia).

Podsumowując, laser Thunder MT to niekwestionowany lider pośród urządzeń medycznych dedykowanych depilacji laserowej. Wysoka efektywność, bezpieczeństwo i szybki czas działania, to jego największe zalety.

Chcesz wyeliminować zbędne owłosienie i mieć aksamitnie gładką skórę przez lata? Poznaj już dziś szczegóły dotyczące zabiegu epilacji laserowej za pomocą urządzenia Thunder (i nie tylko) na stronie internetowej http://klinikamiracki.pl

Lost Password