GC Tooth Mousse – profesjonalna pasta do pielęgnacji zębów

Zdrowie

GC Tooth Mousse to pasta do miejscowego stosowania, która zawiera biodostępny wapń i fosforan, wprowadzając nową jakość w dziedzinie pielęgnacji zębów. Poniżej przedstawiamy zalety GC Tooth Mousse, dostępne smaki oraz sposób użycia, abyś mógł zrozumieć, dlaczego warto ją wypróbować.

Przeznaczenie i zastosowanie

GC Tooth Mousse znalazła swoje miejsce w stomatologii oraz profilaktyce, a jej zastosowanie jest bardzo wszechstronne. Warto sięgnąć po nią po następujących zabiegach:

 • ręcznym lub ultradźwiękowym usuwaniu kamienia nazębnego,
 • oczyszczaniu powierzchni korzenia,
 • wybielaniu zębów w gabinecie dentystycznym,
 • fluoryzacji.

Ponadto będzie świetna jako ochrona powierzchni zębów u pacjentów ze skłonnością do ubytków o charakterze erozyjnym, cierpiących na xerostomię lub zespół Sjögrena.

Zalety pasty GC Tooth Mousse

Dodatkowa ochrona dla zębów: Pasta zapewnia dodatkową ochronę, chroniąc zęby przed szkodliwym wpływem kwasów.

 1. Neutralizacja działania kwasów: Pomaga w neutralizacji działania kwasów wytwarzanych przez bakterie kwasotwórcze w płytce nazębnej.
 2. Redukcja nadwrażliwości: GC Tooth Mousse wypełnia otwarte kanaliki zębinowe, co pomaga zmniejszyć nadwrażliwość zębów.
 3. Zawiera bioaktywny wapń i fosforan: Dzięki temu unikalnemu kompleksowi CPP – ACP, opracowanemu na Uniwersytecie w Melbourne pasta działa wyjątkowo skutecznie.
 4. Regulacja pH w ustach: Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu pH w jamie ustnej, co korzystnie wpływa na zdrowie zębów.
 5. Wzmacnianie działania śliny: Ślina wzmacnia skuteczność kompleksu CPP – ACP, co zwiększa korzyści wynikające z użytkowania pasty.

Jak używać pasty GC Tooth Mousse?

Pasty można używać na dwa sposoby – z wykorzystaniem łyżki indywidualnej lub bez niej. Pasta może być stosowana zarówno w gabinetach dentystycznych, jak i w domu pacjenta.

Sposób I:

 1. Wyciśnij obfitą warstwę GC Tooth Mousse do łyżki i nałóż ją na górny i/lub dolny łuk zębowy.
 2. Pozostaw łyżkę w jamie ustnej przez co najmniej 3 minuty.
 3. Wyjmij łyżkę.
 4. Rozprowadź resztki pasty po jamie ustnej przy pomocy języka.

Sposób II:

 1. Usuń nadmiar śliny z powierzchni zębów.
 2. Nałóż odpowiednią ilość GC Tooth Mousse na powierzchnię zębów przy użyciu gąbki, palca w gumowej rękawiczce lub w trudnych przestrzeniach międzyzębowych szczoteczki do czyszczenia powierzchni międzyzębowych.
 3. Kontynuuj, jak opisano powyżej.

Po zastosowaniu pasty należy powstrzymać się przed spożywaniem posiłków i piciem przez około 30 minut.

Lost Password