Zabawne zaproszenia ślubne, które zachwycą wszystkich gości!

Uroda

Na długo przed dniem uroczystości, goście otrzymują od przyszłych nowożeńców zaproszenia ślubne. Eleganckie, pomysłowe, romantyczne. Dziś zajmiemy się dla odmiany zaproszeniami, które prezentują się nieszablonowo, są wesołe i można je potraktować z przymrużeniem oka.

Zaproszenia ślubne – zabawne kreacje

Kwiaty, serduszka, obrączki i inne romantyczne motywy zawsze prezentują się na zaproszeniach ślubnych bardzo efektownie. Jednak wiele Par Młodych stara się podejść do sprawy nieszablonowo. A pole manewru jest tu dość szerokie. Jedną z propozycji dla osób obdarzonych wyjątkowym poczuciem humoru jest zaproszenie ślubne przedstawiające Parę Młodą w więziennych strojach. Na wersjach alternatywnych występują natomiast nowożeńcy udający się wypchanymi walizkami samochodem w podróż poślubną oraz między innymi Para Młoda otoczona bogactwem ślubnych upominków.

Stylizowane dowcipne zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne mogą być kreatywne na wiele sposobów. Kolejny z nich stanowi stylizacja zaproszenia ślubnego na wezwanie do sądu. W alternatywnej wersji wezwanie pochodzi od CBŚ, czyli Centralnego Biura Ś…lubnego. Taki motyw, poza poczuciem humoru, ma swoje drugie dno. Przypominamy bowiem w ten sposób gościom, że obecność na uroczystości to sprawa najwyższej wagi! Trudno odmówić udziału w ślubie i weselu przy tak „poważnym” wezwaniu.

Siła personalizacji!

Podobnie jak wszystkie dodatki weselne, zwłaszcza zaproszenia są najwspanialsze, gdy zdecydujemy się na personalizację. Poza formalnym zaproszeniem warto zatem umieścić w nich zabawną rymowankę lub dowcipny tekst, w którym Państwo Młodzi zasugerują, jakie prezenty chcieliby otrzymać zamiast standardowych kwiatów. Personalizacja może dotyczyć również nadruku na okładce. Jedną z naszych najciekawszych propozycji stanowią zaproszenia ze zdjęciem nowożeńców. Wybór fotografii zależy od Pary Młodej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać na przykład zabawne zdjęcie ze wspólnych wakacji, traktując zaproszenie z lekkim przymrużeniem oka.

Więcej inspiracji dla zaproszeń ślubnych możesz znaleźć na stronie https://www.dodatkiweselne.pl/zaproszenia-slubne-cat-9.

Lost Password