Leczenie boreliozy metodą biorezonansu

Zdrowie

Borelioza jest bardzo groźną w skutkach chorobą kojarzoną z ukąszeniem przez kleszcza. W naszym kraju jest to choroba, w której proces leczenia jest dosyć mocno zaniedbany. Lawinowo wzrasta liczba osób chorych, a tymczasem mamy do czynienia z brakami w diagnostyce. Poza tym również nie mamy dostatecznie dobrej wiedzy na jej temat. Borelioza jest bardzo często mylona z innymi chorobami, a proces jej wykrywania tak naprawdę jest dosyć skomplikowany i nie wystarczający.

Leczenie boreliozy

Leczenie boreliozy musi być oczywiście poprzedzone odpowiednim jej zdiagnozowaniem. Podstawą jest zastosowanie antybiotyków, aczkolwiek nie w każdym przypadku ów antybiotyk będzie skuteczny. Leczenie jest długotrwałe, a pierwszym krokiem po wykonaniu badań i stwierdzeniu choroby jest wizyta w poradni chorób zakaźnych. Jeśli krętki borrelii żyją wewnątrzkomórkowo (neuroborelioza), to antybiotyk nie będzie wykazywał żadnej skuteczności. W profilaktyce boreliozy warto także postawić na pewne działania wspomagające. Można do nich zaliczyć:

– zabiegi autohemotransfuzji ozonowej

– wlewy z witaminy C

Autohemotransfuzja ozonowa daje bardzo dobre skutki przy neuroboreliozie. Ozon jest w stanie przeniknąć przez błony komórkowe i zniszczyć krętki boreliozy. Wlewy z witaminy C:

– zwiększają odporność

– stanowią świetny antyoksydant

– likwidują zmęczenie

– usprawniają działanie kości i stawów

– poprawiają wydolność fizyczną i psychiczną

Leczenie biorezonansem

Biorezonans to stosunkowo młoda metoda walki z boreliozą. Jednakże jest ona mało inwazyjna, a poza tym również bardzo skuteczna. Polega ona na wytworzeniu odpowiedniej częstotliwości drgań komórek. Te podlegają wyciszeniu, uszkodzeniu, a następnie zniszczeniu. Metoda ta pozwala wykryć boreliozę bardzo szybko zanim jakiekolwiek badania laboratoryjne dadzą nam odpowiedź. Tym samym pozwalają stwierdzić obecność krętek borelii zanim rozwinie się owa choroba. Biorezonans jest badaniem, które pozwala na wykrycie bardzo wielu różnych chorób. Należy do grupy badań wchodzących w skład medycyny niekonwencjonalnej. Wykorzystanie zmiennego pola magnetycznego jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na to, aby wykryć boreliozę zanim dokona ona w ludzkim organizmie sporego spustoszenia. Metoda ta jest stosunkowo droga, aczkolwiek w porównaniu do kosztów i czasu leczenia boreliozy mamy do czynienia z czymś, na co na pewno warto postawić. Leczenie i diagnozowanie biorezonansem nie jest bardzo rozpopularyzowane, aczkolwiek ogólnie dostępne.

Źródło: www.biorezonans-wilanow.pl

Lost Password