Mgiełka Timotei Precious Oils – sposób na upiększenie włosów

Uroda

Drogocenne olejki w służbie cienkim i delikatnym włosom. Skuteczna pielęgnacja bez parabenów. Upiększająca mgiełka do włosów dla ochrony w trakcie stylizacji. Właśnie to najlepiej opisuje spray do włosów Timotei Precious Oils z olejkiem arganowym i migdałowym oraz ekstraktem z jaśminu. Dowiedz się o nim więcej.

Dla jakich włosów?

Mgiełka upiększająca na bazie olejków od Timotei to produkt, który można aplikować na włosy każdego rodzaju, co oznacza, że jest to produkt uniwersalny. Uniwersalność nie zawsze jest dobra, ale w tym przypadku się raczej sprawdza. Mgiełki można użyć zarówno przy grubych i ciemnych włosach, jak i na jasne, delikatne i cienkie pasma. W każdym przypadku powinna sprawdzić się tak samo dobrze, ponieważ jest lekka i nie powoduje uczucia tłustości.

Co działa na korzyść włosów w tym produkcie? Mgiełka Timotei Precious Oils zawiera aż sześć naturalnych olejków roślinnych, które wzmacniają zewnętrzną warstwę ochronną włosów, ale mogą również wnikać do wnętrza i zapewniać wzmocnienie od cebulki po końcówki. Jakie olejki do włosów tutaj znajdziemy? Olej arganowy, olej migdałowy, olej kokosowy, olej słonecznikowy, olej rycynowy oaz olej kukurydziany. Oprócz tego ekstrakty roślinny z kwiatów jaśminu oraz żywicy balsamowca mirry. Najważniejsze działanie w Timotei Precious Oils spełniają jednak:

1. Olej arganowy – ochrania przed działaniem wysokiej temperatury;
2. Olej migdałowy – zapewnia miękkość i zapobiega puszeniu się;
3. Wyciąg jaśminowy – dodaje włosom blasku i elastyczności.

0% parabenów – czy to oznacza naturalność?

Pierwsze, na co zwraca uwagę producent, to brak parabenów. Informacja ta znajduje się w dość widocznym miejscu na opakowaniu. Czy to oznacza, że olejek do włosów Timotei Precious Oil to naprawdę naturalne wsparcie dla włosów? Skrupulatne osoby dopatrzą się wysoko w składzie szkodliwych alkoholi, które mogą wzmagać suchość włosów, zamiast ją niwelować. I to największych zarzut przeciwko temu produktowi.

Lost Password