Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym – rezultaty

Uroda

Kwas hialuronowy to naturalna substancja, która występuje w ludzkim organizmie. Coraz powszechniej stosuje się ją w kosmetologii, m.in. w zabiegach modelowania ust. Pełne, wyraziste i kształtne wargi sprawiają, że twarz jawi się jako bardziej atrakcyjna, piękniejsza, ponętniejsza.

Modelowanie i powiększanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego

Jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne – zapewne to właśnie tutaj należy poszukiwać przyczyn wzrostu popularności stosowania tej metody. Zabieg przeprowadzają specjaliści np. http://www.instytutluisa.pl/uslugi/powiekszanie-ust/

Naturalne powiększanie ust jest wykonywane pod znieczuleniem miejscowym, dzięki czemu całą procedura odbywa się bez bólu. Rezultaty można zaobserwować natychmiast po zakończeniu procedury, która trwa 15-20 minut. Kwas hialuronowy nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, dlatego jest w pełni bezpieczny. W wyniku iniekcji nie pojawiają się również choroby tkanki łącznej, zaburzenia odżywiania skóry ani nieestetyczne grudki – brak tego rodzaju powikłań czyni zabieg przyjemniejszym, a ponadto pozwala na cieszenie jego efektami w stosunkowo krótkim czasie. Wprowadzanie umiarkowanych ilości kwasu sprawia, że usta prezentują się naturalnie, a jednocześnie stają się pełniejsze i bardziej wyraziste niż wcześniej.

Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym

Zależą w pewnej mierze od wybranej metody. Powszechnie stosuje się trzy sposoby: konturowanie, modelowanie i wypełnianie. Konturowanie to wprowadzenie naturalnej substancji w kontury warg, które doskonale sprawdza się przy usuwaniu tzw. „zmarszczek palacza”. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to typowe powiększanie. Miejscem iniekcji jest czerwień wargowa, która wyraźnie nabiera objętości. Modelowanie pozwala na uzyskanie pożądanego kształtu warg. W tym przypadku działa się poprzez powiększanie tylko wybranych miejsc.

Efekty stosowania kwasu hialuronowego widoczne są w zasadzie natychmiast. Zależnie od woli osoby poddającej się zabiegowi, usta mogą być powiększone subtelnie lub bardzo wyraźnie. Efekt „spulchnienia” może być widoczny także tylko w wybranych miejscach – zależnie od woli pacjenta. Wykwalifikowany kosmetolog jest w stanie wypracować dokładnie takie rezultaty, jakich oczekuje pacjent – dobrze typując miejsce wstrzyknięcia oraz dobierając optymalną dawkę preparatu. Naturalne pochodzenie i biodegradowalność kwasu hialuronowego sprawiają, że jego stosowanie nie zagraża zdrowiu i nie wywołuje powikłań.

Lost Password