Poznaj nowości Biotec na polskim rynku estetycznym! Nowe urządzenia – nowe możliwości.

Uroda

Z roku na rok w gabinetach pojawiają się nowe urządzenia i aparatura pozwalająca pacjentom uzyskiwać upragnione efekty zabiegów. Zaawansowane i udoskonalone technologie wkraczają na polski rynek, aby procedury te były jeszcze szybsze, bardziej efektywne i mniej uciążliwe dla pacjentów. Pod koniec października odbyła się premiera dwóch wyjątkowych urządzeń firmy Biotec: CFU-Èlife oraz Medisculpt. Do czego służą? Poznaj innowacyjne technologie opracowane przez włoskich mistrzów estetyki!

Nowe zastosowania, nowe technologie!

Stały postęp badań naukowych pozwala na tworzenie i rozwijanie technologii wykorzystywanych w gabinetach estetycznych. Tak jest też w przypadku aparatury proponowanej przez Biotec. Jakie nowości przygotowała firma w tym sezonie? – Dzięki postępowi badań naukowych znane i sprawdzone technologie, takie jak fala radiowa, ultradźwięki, czy technologie laserowe znajdują nowe zastosowania zabiegowe. Równolegle wdrażane są nowe technologie. Przykładem nowości technologicznej, która obecnie szturmem wchodzi do gabinetów jest technologia skupionego pola elektromagnetycznego. W wydaniu Biotec jest ona dostępna w urządzeniach MyTone oraz Medisculpt. Natomiast przykładem unowocześniających zmian technologicznych jest wdrożenie rozwiązania CFU-Èlife, czyli HIFU niewymagającego kosztownych zmian kartridży. Obniża to znacząco koszty zabiegu, co przekłada się na wzrost rentowności gabinetu – mówi Marcin Łyjak, prezes Biotec Polska.

Odkryj Medisculpt!

To innowacyjna aparatura wykorzystująca działanie pola elektromagnetycznego. Oprócz możliwości wykonywania zabiegów estetycznych w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej poprzez maksymalne aktywowanie dużych grup mięśni, zawiera również zaprogramowane procedury medyczne. Medisculpt świetnie sprawdza się w leczeniu skurczów i rehabilitacja mięśni, zapobieganiu lub opóźnianiu zaniku mięśni, zmniejszaniu bólu w chorobach reumatycznych, redukcji diastasis recti (rozejścia mięśnia prostego brzucha), pooperacyjnej stymulacji mięśni w celu zapobiegania zakrzepicy żylnej. Urządzenie świetnie sprawdza się nie tylko we wskazaniach z zakresu beauty, ale także we wskazaniach zdrowotnych – poprawiając jakość i komfort życia pacjentów.

Poznaj CFU-Èlife!

To urządzenie to innowacyjna aparatura obsługująca technologię bezkratridżowego CFU (kolejna generacja HIFU). Urządzenie służy do terapii nadpotliwości, niechirurgicznego liftingu twarzy i redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg pobudza naturalny mechanizm naprawy komórkowej i regeneracji tkanek oraz wykorzystuje skoncentrowaną technologię ultradźwiękową w celu przebudowy konturów ciała. Można go wykonywać na brzuchu, pośladkach, kolanach, rękach i nogach oraz twarzy. Podczas procedury dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych i ich usunięcia w sposób naturalny. W efekcie ma miejsce wyszczuplenie i wymodelowanie danej okolicy. Rezultatem zabiegu jest również zagęszczenie i ujędrnienie skóry. Zabiegi CFU charakteryzują się minimalnym dyskomfortem pacjenta oraz krótkim czasem trwania procedury. Częstotliwość 10Hz pozwala na wykonywanie zabiegu ruchem ciągłym.

Wyjątkowa premiera

Premiera nowości aparaturowych Medisculpt oraz CFU-Èlife miała miejsce podczas wydarzenia celebrującego 10-lecie Biotec w Polsce, które odbyło się w Warszawie, pod koniec października. Podczas tej uroczystości, zespół Biotec Polska oraz zaproszeni goście mieli także okazję razem świętować obronę stopnia naukowego ekspert szkoleniowej dr n. med. Karoliny Marcinkowskiej, która przedstawiła wyniki pracy doktorskiej oraz przeprowadziła panel szkoleniowy. To wyjątkowe spotkanie było okazją szerszego zaprezentowania możliwości nowych urządzeń i kierunków rozwoju firmy.

Lost Password