Szczuplejsze i jędrne ciało już po jednym zabiegu – zdążysz przed wakacjami

Uroda

Upragniony słoneczny sezon wiosenno-letni coraz bliżej. I choć przez wszystkie pory roku dbamy i pielęgnujemy twarz, szyję, dekolt, czy też ręce, które pokazujemy każdego dnia to nasze ciało będziemy eksponowali właśnie teraz, począwszy od Majówki. Być może udało Ci się zrzucić kilka kilogramów, ale teraz sens z powiek spędza Ci pozostała wiotka skóra i ostatnia, choć niewielka, ale najtrudniejsza do zgubienia warstwa tkanki tłuszczowej? Na wagę złota mogą okazać się szybkie, bo jednorazowe, a jednocześnie bardzo skuteczne i bezpieczne terapie. Taką przełomową i obecnie najnowszą procedurą laserową jest zabieg Endolift, który daje błyskawiczne efekty bez konieczności przeprowadzania całej serii i działa dwutorowo: raz na zawsze redukuje tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrnia ciało.

Przygotowania do sezonu bikini rozpoczęłaś już dawno temu i choć widzisz efekty to do pełni zadowolenia trochę ci brakuje? Zrzucenie pierwszych nadprogramowych kilogramów to pierwszy krok do sukcesu, jednak prawdziwe trudności pojawiają się podczas „ostatnich szlifów” w drodze do wymarzonej sylwetki. Ujędrnienie wiotkiej skóry, pozostałej po odchudzaniu i pozbycie się ostatniej, choć już niewielkiej ilości nadprogramowej tkanki tłuszczowej przysparzają najwięcej trudności. Często bez wsparcia medycyny estetycznej nie są możliwe do osiągnięcia w domowym zaciszu. Aby niemal za chwilę w stroju kąpielowym poczuć się jak w drugiej skórze, warto skorzystać z zabiegu Endolift laserem LASEmaR 1500.

Jędrna skóra nawet w najtrudniejszych obszarach

Na utratę jędrności skóry wpływa wiele czynników, jednym z nich jest wiek. Już od 25 roku życia nasza skóra spowalnia produkcję kolagenu i zaczynamy zauważać jego niedobory objawiające się wiotczeniem i utratą napięcia skóry. Wraz z wiekiem pojawiają się tzw. pelikany czyli wiotka skóra ramion czy też opadająca skóra nad kolanami. Obwisła skóra w okolicy brzucha pojawia się też w wyniku intensywnego odchudzania oraz po okresie ciąży, kiedy skóra po rozciągnięciu nie jest w stanie odzyskać pierwotnej sprężystości. Większość zabiegów, ujędrniających wszystkie problematyczne obszary ciała wymaga wykonania ich w serii, co wymaga zaplanowania odpowiedniej ilości czasu z wyprzedzeniem. Zupełnie inaczej jest w przypadku Endoliftu, który nie dość, że daje natychmiastowe rezultaty to jeszcze pomaga uporać się z obwisłą skórą praktycznie we wszystkich obszarach ciała. Oprócz wspomnianych wyżej obszarów, Endolift świetnie radzi sobie również z unoszeniem pośladków i ujędrnianiem ud. W czym tkwi sekret jego działania? Zabieg obkurcza włókna kolagenowe, symuluje tkanki do produkcji nowego kolagenu a także poprawia funkcje metaboliczne w macierzy pozakomórkowej, prowadząc do liftingu i regeneracji skóry.

 Pozbądź się tkanki tłuszczowej na zawsze

Wspomniane wcześniej dwutorowe działanie zabiegu polega na jednoczesnym ujędrnianiu ciała oraz gdy to konieczne usuwaniu z niego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wprowadzane do powierzchownych warstw tkanki podskórnej cieniutkie jak włos mikro-optyczne włókna fibrynowe transmitują energię, która nie tylko pobudza komórki do produkcji nowego kolagenu w wyniku doskonałej absorbcji wody, ale również oddziałuje na tłuszczowe niszcząc je, a następnie usuwając z organizmu. Co istotne, komórek tłuszczowych pozbywamy się bezpowrotnie. Już jeden zabieg pozwala zwalczyć to, co w czasie odchudzania sprawia największą trudność – nieaktywną metabolicznie tkankę tłuszczową i przez to – odporną na dietę i fitness pozostałą do zrzucenia.

Dlaczego Endolift sprawdzi się jako zabieg last minute?

Zabieg nie wymaga znieczulenia ani specjalnego przygotowania przez pacjenta, nie wymaga również okresu rekonwalescencji. Pierwsze efekty ujędrnienia, dzięki natychmiastowej retrakcji włókien kolagenowych, widoczne są od razu, natomiast ostateczne zarówno ujędrnienia jak i wyszczuplenia – po 3-6 miesiącach, podczas których następuje synteza kolagenu w głębszych warstwach skóry oraz pozbycie się zniszczonej tkanki tłuszczowej przez organizm. Co ważne uzyskane efekty są długoterminowe, dlatego prowadząc zdrowy tryb życia będziemy mogli się nimi cieszyć bardzo długo.

Lost Password