Stomatolog inny niż wszyscy

Zdrowie

Wysoki poziom empatii, dostępność szerokiej palety rozwiązań przeciwbólowych i łagodzących napięcie nerwowe oraz pełen profesjonalizm w indywidualnym podejściu do pacjenta. Do tego atrakcyjne ceny i pełna dostępność różnorodnych usług dentystycznych. Taki jest właśnie profesjonalny gabinet stomatologiczny w Chorzowie. Markę Ten-dent stomatologia rozpoznają już na rynku nie tylko lokalni pacjenci, ale również i osoby, które specjalnie do Chorzowa przyjeżdżają po to, by skorzystać z fachowych usług dostępnych na miejscu. Czym miejsce to zyskało taką renomę?

Najnowsze technologie w standardzie

W czasach, gdy postęp technologiczny jest niemal nieograniczony, a wymagania konsumenckie stale rosną, możliwość skorzystania z najnowocześniejszej opcji bezbolesnego znieczulenia The Wand jest co najmniej wskazana. Właśnie w gabinecie Ten-dent czary stomatologiczne działają bez użycia magii. No chyba, że za takie magiczne właściwości uznamy wdrożenie najbardziej innowacyjnych możliwości z dostępnych.

Zmieniajmy nawyki razem

Profesjonalny gabinet stomatologiczny w Chorzowie, działający pod nazwą Ten- dent, jako priorytet w swojej działalności przyjął dokładanie wszelkich starań do zmieniania nawyków pacjentów nieskorych do częstego korzystania z usług stomatologa. Systematyczne odwiedzanie dentysty bowiem to sukces, na który pracują obie strony „transakcji wiązanej”. Obie strony mają równie dużą satysfakcję z sukcesu – stomatolog który może umówić pacjenta na kolejną wizytę kontrolną za pół roku, jak i pacjent, który jest zadowolony z wdrożenia stałej, rzetelnej pielęgnacji stanu własnych zębów.

Wąskie specjalizacje są w cenie

Tak jak każdy gabinet stomatologiczny, także i Ten – dent ma swoją specjalizację usługową. Jest nią leczenie kanałowe oraz protetyka. Warto więc zainteresować się szczegółami oferty dostępnej w tym dobrym, polecanym i cenionym przez wielu pacjentów gabinecie. Bo inwestycja we własne zdrowie i piękny uśmiech pełen zdrowych zębów, jest jedną z najcenniejszych wartości w życiu każdego człowieka.

Lost Password