Czym wyróżnia się profesjonalna klinika stomatologiczna?

Zdrowie

Pierwsze i drugie zęby otrzymujemy od matki natury. Za każde kolejne słono zapłacimy, dlatego tak ważna jest profilaktyka jamy ustnej i powierzenie swoich zębów zaufanemu specjaliście. Nie może on być jednocześnie dobry i tani. Jednak profesjonalna klinika stomatologiczna otoczy nas taką opieką, że głównie będziemy się w niej pojawiać na przeglądy. Jak znaleźć odpowiedni gabinet?

Profesjonalna klinika stomatologiczna oferuje szeroki zakres usług

Oznacza to, że w gabinecie nie tylko wyleczymy ubytki, ale też możemy zdecydować się na implanty zębowe. Oferowana jest protetyka i chirurgia szczękowa. Wszyscy specjaliści posługują się najwyższej jakości sprzętem (takim jak mikroskop) i trwałymi materiałami, dopasowanymi do barwy zęba pacjenta. W związku w z tym za wizytę zapłacimy sporo, ale inwestycja w zdrowy uśmiech jest bardzo ważna. Wszelkie zaniedbania prowadzą do coraz większych wydatków, leczenie może być skomplikowane. Dlatego warto regularnie wykonywać przegląd jamy ustnej. Profesjonalny stomatolog leczy bezboleśnie i dba o komfort pacjentów, także najmłodszych. Jeśli zajdzie konieczność usunięcia zęba, dentysta upewnia się, że są zawiązki wszystkich zębów stałych, wykonując pantomogram. Jeśli na przykład brakuje szóstek, stomatolog zaleci wizytę u ortodonty.

Klinika stomatologiczna na najwyższym poziomie dba  odpowiednią profilaktykę

Zanim stomatolog rozpocznie leczenie ubytków, zaleci wizytę u higienistki, która poinstruuje pacjenta, jak prawidłowo czyścić zęby. Dotyczy to nie tylko odpowiedniego kąta, pod jakim przystawiamy szczoteczkę elektryczną do powierzchni zęba (najczęściej zaniedbywane są okolice styczne z dziąsłami i dlatego tam robi się próchnica), ale też zaleci nitkowanie zębów i płukanie irygatorem. Mycie zębów samą szczoteczką można porównać do odkurzania tylko na środku pomieszczenia, z pominięciem przestrzeni pod meblami. Dopiero pełna higiena stanowi profilaktykę próchnicy. Dodatkowo higienistka zdejmie kamień. Zabieg należy powtarzać raz do roku.

Profesjonalna klinika stomatologiczna dba o najdrobniejsze detale. Pacjentów, którzy zjawili się za wcześnie, częstuje kawą z ekspresu, łatwo się tam dodzwonić, personel jest przyjaźnie nastawiony, a najmłodsi dostają upominek za dzielność, np. w postaci naklejki lub zabawki.

Lost Password